söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiSelçuk-Ortaklar-Aydın karayolunda pazartesi trafiğe kapatılacak…


Selçuk-Ortaklar-Aydın karayolunda pazartesi trafiğe kapatılacak…

Pazartesi günü saat 13.00 ile 17.00 arası patlatma çalışmalarından dolayı yol geçici süre ile trafiğe kapatılacak

 

 

 

Selçuk-Ortaklar-Aydın yolu, duble yol çalışmaları kapsamında patlama gerçekleştirileceği için pazartesi günü saat 13.00-17.00 saatleri arasında trafiğe kapatılacak…

Bölünmüş yol yapımı çalışmaları için pazartesi günü saat 13.00-17.00 saatleri arasında "Selçuk-Ortaklar-Aydın Yolu 0+000-46+400 Km. Kesiminin Yapılması"  kapsamında trafiğe kapatılacak.

Söke İlçe Kaymakamlığından konu ile ilgili olarak yapılan yazılı açıklamada, “T.C.  Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Karayolları Genel Müdürlüğü 2. Bölge Müdürlüğü 21. Şube Şefliğinden Patlatma Çalışması Duyurusu yayınlandı… Bölünmüş Yol Yapım Çalışmaları dahilinde; Yapımı Seza İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'nin yükümlülüğünde olan "Selçuk-Ortaklar-Aydın Yolu Kesiminin Yapılması" işinde 21.10.2019 Pazartesi günü saat 13.00 ile 17.00 arası patlatma çalışmalarından dolayı yol geçici süre ile trafiğe kapatılacaktır.  Yolun trafiğe kapalı olduğu süreçte alternatif güzergah olarak Selçuk-Kuşadası-Söke-Ortaklar güzergahı kullanılabilecektir. Trafik güvenliği açısından alınması gereken tedbirler yüklenici firma tarafından sağlanacaktır. Kamuoyuna önemle duyurulur.” denildi.

“Selçuk Ortaklar duble yol çalışmaları sürüyor…”

Selçuk Ortaklar karayolunun genişletilerek dört şeritli duble yol için hafriyat çalışmaları tüm hızıyla sürüyor… Projesi çerçevesinde Duble yol çalışması tamamlandığında Selçuk Ortaklar arasındaki ulaşım rahatlayacak. Trafikte kalma süresi yaklaşık 10- 15 dk gibi bir süre azalacağı belirtildi.

Haber: İbrahim Özgezici

 

Bu haber 325 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz