söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiA Takımı'ndan 58. yıl ziyareti


 

Gazetemizin 58. yıl kutlamalarına A Takımı sürprizi...

A Takımı Muzaffer İşlekel başkanlığında, kalabalık bir heyetle Söke Ekspres Gazetemizin 58. kuruluş yıldönümünü kutlamak üzere gazetemizi ziyaret ettiler... 

A Takımı kaptanı Muzaffer İşlekel başta olmak üzere A Takımı üyeleri, gazetemizin 58. kuruluş yılını kutlayan günün anlamına özel konuşmalar yaptılar...

İşlekel, Söke Ekspres Gazetesinin en eski abonelerinden biri olduğunu, 58 yıldır Söke Ekspres Gazetesi'ni aralıksız olarak takip eden ender okuyuculardan biri olduğunu ve yerel gazetelerin yaşatılması gerektiğini söyledi. 

İşlekel, doğru, tarafsız, ilkeli ve yapıcı yayınlarımızdan dolayı gazete sahibi Yılmaz Kalaycı ve Kadir Kalaycı başta olmak üzere tüm calışanlarımızı tebrik etti…

Muzaffer İşlekel; "Yaşadığınız ülkede, yaşadığınız çevrede doğru, tarafsız, ilkeli ve yapıcı yayınlarıyla olan biten her şeyi bizlere sunarak bir çok bilgiden bizi haberdar eden Söke Ekspres Gazetesinin 58. yılını kutluyorum." dedi.

Gazetemizin kuruluşunun 58. yılı nedeniyle yapılan konuşmalar karşısında duygulanan gazetemiz sahibi Yılmaz Kalaycı, A Takımı kaptanı Muzaffer İşlekel'e ve tüm A Takımına teşekkür ederek, gazetemizin kuruluşunu kutlayan ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

A Takımı kaptanı Muzaffer İşlekel, "Haberleri kaynağından uzaklaştırmadan, Söke'mizde, bölgemizde, vatandaşlarımızı ilgilendiren konuları, yetkili mercilere art niyet taşımadan yaptığı yayınlardan dolayı sesimiz, kulağımız, iftiarımız ve gururumuzdur. 

Gazete sahibi Yılmaz Kalaycı'ya, Kadir Kalaycı'ya, Murat Sülünoğlu'na, İbrahim Özgezici'ye, Yılmaz Salum'a ve köşe yazarlarına; "Efeyi efe yapan çalışan kızanlarıdır" diyerek teşekkür eder yayın hayatında başarılar dilerim." diyerek Gazetemiz sahibi Yılmaz Kalaycı’yı tebrik etti.

Muzaffer İşlekel, Söke Ekspres Gazetesi sahibi Yılmaz Kalaycı'ya,  Söke Ekspres Gazetesi Yazı İşleri Müdür Kadir Kalaycı'ya gazetemiz muhabirlerine ve matbaamız çalışanlarına, yazarlarımıza çeşitli hediyeler verdi.

A Takımı Kaptanı Muzaffer İşlekel'in özel olarak Karadeniz Pastanesi'ne hazırlattığı börekler ve çeşitli ikramlarla bizzat ilgilenerek gazetemizi ziyaret ede herkese elleriyle ikram etti.

A Takımı kaptanı; Muzaffer İşlekel, beraberinde A Takımı duayenleri ile birlikte gazetemize gelerek, her yıl düzenli olarak resmi ve kuruluş günü kutlamalarına bu yıl da devam ettiler…

Biz de Söke Ekspres Gazetesi olarak başta A takımı kaptanı Muzaffer İşlekel, ve tüm A takımına teşekkür ederiz…

 

Haber: Yılmaz Salum

 

Bu haber 324 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz