söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiSöke Yeni Bir Eğitim Merkezine Kavuştu


Söke Yeni Bir Eğitim Merkezine Kavuştu

“Yeni Nesil Anaokulu” açıldı…

 

Söke’nin Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı en büyük bağımsız anaokulu “Yeni Nesil Anaokulu” açıldı. Yeni Nesil Anaoklu 3-6 yaş aralığındaki çocuklara hizmet verecek.
Psikolojik danışmanlık, İngilizce, Drama, Müzik, Resim, Beden Eğitimi ve Anaokulu Öğretmenlerinden oluşan uzman bir kadro ile 3-6 yaş aralığına profesyonel eğitim verecek kurum, Söke’nin Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak çalışan en büyük bağımsız anaokulu olma özelliği taşıyor.

Söke’nin okul öncesi eğitiminde  adından söz ettiren eğitimcileri  Tuba Atbinici ve Esra Beyli Yalmaç  Söke’ye standartların üstünde bir eğitim kurumu kazandırmanın mutluluğunu yaşadı. Geçtiğimiz hafta “Yeni Nesil Anaokulu”nun açılış töreni yapıldı. Törene Aydın Milletvekili Metin Yavuz, Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel ve Eski Belediye Başkanı Süleyman Toyran başta olmak üzere çok sayıda davetli katıldı.
Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel yaptığı konuşmasında Söke’ye böylesi modern bir anaokulunu  kazandıran işletmecilere teşekkür ederken, çalışma hayatlarında başarılar diledi.
Kurdelenin kesilmesinin ardından konuklar Yeni Nesil anaokulunu gezdi. Anaokulu dizaynı ve ferah oluşuyla beğeni topladı.

Haber: Murat Sülünoğlu

 

Bu haber 1576 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz