söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiAnya ve Parmaksız Ailelerinin Mutlu Günü


Anya ve Parmaksız Ailelerinin Mutlu Günü

 

Söke Ticaret Odası’nın Yönetim Kurulu Başkanlarından Merhum Reşat Anya ile Söke Ticaret Odası Meclis Üyesi Ayşe Anya’nın kızları Benan Anya ile Hafize-Yüksel Parmaksız çiftinin evlatları Mustafa Parmaksız görkemli düğün töreni ile yaşamlarını birleştirdiler.
Kuşadası Ramada Resort Otel’de düzenlenen düğün törenine Söke, Aydın ve İzmir’den davetliler katıldılar. Söke Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Kutlay, Ticaret Odası Meclis Üyesi Reşat Er, Tekin Yavuz, Murat Kaloğlu, Ali Semerci, Cuma Arı, Levent Taşyakan Söke Ticaret Odası Yenilikçi Grup Oluşumu Lideri Erkan Kaçar, Söke’nin bir önceki Belediye Başkanı Süleyman Toyran, Nazilli’nin önceki Belediye Başkanlarından Esat Ergüder, Söke Ticaret Odası’nın önceki Meclis Başkanı Behlül Er, Aydın siyasetinin sevilen ismi Affer Bacaksız, her iki ailenin eş, dost ve yakınları görkemli düğün töreninde bir araya geldiler.

Gelin hanımın annesi Ayşe Anya, gece boyunca tek tek masaları gezerek konuklarıyla yakından ilgilendi. Latin dans müziği eşliğinde pasta kesildi, danslar edildi. Ayşe Anya,”Evlatlarımız Benan-Mustafa’nın düğün töreninde bizleri yalnız bırakmayarak mutluluğumuzu paylaşan tüm konuklarımıza her iki aile adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Haber: Murat Sülünoğlu

 

Bu haber 394 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz