söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiYolda Bulduğu Paranın Sahibini Arıyor…


Yolda Bulduğu Paranın Sahibini Arıyor…

 

Söke’de bir vatandaş, yolda bulduğu paranın sahibini arıyor…

İlçemiz sakinlerinden Tuncer Benli adlı vatandaş, Mayıs ayı içinde Söke Tatil Pazarı Koçlar Caddesi üzerinde bir miktar para bulduğunu ve sahibini aradığını bildirdi.

'İnsanlık ölmemiş' dedirten olayda parayı bulan vatandaş parayı cebinde dahi saklamazken, sahibi bulununcaya kadar paranın Emniyette olduğunu söyledi.

Duyanların şaşkına döndüğü ve ‘insanlık daha ölmemiş' dediği olay ilçemizde yaşandı. 

Söke'de bir fabrikada çalışan Tuncer Benli isimli vatandaş, geçtiğimiz mayıs ayında bir miktar para buldu. Paranın sahibine ulaşmak için çevreyi bir süre kolaçan eden Benli, bunda başarılı olamayınca çareyi paranın sahibine ulaşmak için Polis, Belediye Zabıta Müdürlüğü ve Cuma günleri camilerde vaazlarda ardından çeşitli yerlere ilan asmakta buldu.
Bulunan paranın miktarını kendisi ve poliste saklı olduğunu ve parayı istemeye gelenlere önce paranın miktarının ve nasıl banknotlar halinde olduğunun sorulacağı, daha sonra kendisine teslim edileceğini belirten Benli,  Mayıs ayı içinde Söke Tatil pazarı Koçlar Caddesi üzerinde para kaybedenlerin Söke İlçe Emniyet Müdürlüğüne başvurarak kendisiyle irtibata geçmelerini istedi.

Haber: Murat Sülünoğlu

 

Bu haber 592 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz