söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiKaymakam Kurtbeyoğlu'na Anlamlı Hediye


Kaymakam Kurtbeyoğlu’na Anlamlı Hediye

 

Söke Sıdıka Ortaokulu bünyesindeki Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi (OÇEM) öğrencisi Andaç Barış Yılmaz, ilçe kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu’na yaptığı resmi hediye etti.  

Geçtiğimiz günlerde üçüncü kişisel sergisini açan resim yeteneklisi Andaç Barış Yılmaz, yaptığı çalışmalarda en çok beğendiği resmi çerçeveleterek Kaymakam Tahsin Kurtbeyoğlu’na hediye etti.

Küçük yaşta ilgi duyduğu resim çalışmasını eğitimini sürdürdüğü Sıdıka Orta Okulunda geliştiren Andaç  Barış Yılmaz geçtiğimiz ay içerisinde Belediye  Meydanında açtığı 3.ncü kişisel sergisini gezen ilçe Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu’nu beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Yapıcı ve öğretmenleri ile ziyaret etti.

Andaç Barış Yılmaz‘ın anlamlı hediyesinin kendisini duygulandırdığını söyleyen Söke İlçe  Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu; ”Andaç yaptığı resim atölye çalışmalarındaki yeteneği ve açtığı sergilerle başarısını gördük.Gelecekte Sökemizden çok yetenekli bir sanatçının yetişeceğine inanıyorum. Başarılarının  devamını diliyorum”şeklinde duygularını dile  getirirken teşekkür etti.

 

Haber: İbrahim Özgezici

 

Bu haber 251 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz