söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiHacı Mahmut ve Zehra Özdericioğlu Dualarla Anıldı


Hacı Mahmut ve Zehra Özdericioğlu Dualarla Anıldı

 

İlçemizin yardımsever Ailelerinden Söke Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ali Özdericioğlu, Mustafa Özdericioğlu, Ömer Özdericioğlu ve Seyda Özdericioğlu Altıncezve'nin babaları Merhum Hacı Mahmut Özdericioğlu ve anneleri Merhume Hacı Zehra Özdericioğlu vefatının yıldönümleri nedeniyle dün Kocacami önünde kavurmalı pilav hayır dağıtıldı.

Özdericioglu Ailesi fertlerinin hazır bulunduğu hayır yemeğine Belediye Başkanı Levent Tuncel, Söke Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nejat Sagel, Söke Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Kutlay, Gazetemiz Söke Ekspres İmtiyaz Sahibi Yılmaz Kalaycı, Gazetemizin Fahri gönüllüsü Mustafa Kavruk, Söke'nin tanınmış Aileleri ve çok sayıda Sökeli vatandaşlar katılarak merhumlara dua ettiler. 

Merkezi Koca Camiden Hafız Keramettin Temiz ve Çeltikçi Camii hocası Nevzat Poyraz, öğle namazı öncesi mehrum Özdericioglu Ailesinin anne ve babaları babaları Merhum Hacı Mahmut Özdericioğlu ve anneleri Hacı Zehra Özdericioğlu’nun ruhuna Kur'an Kerim okudular.

Okunan Kur'an Kerim ve yapılan dualardan sonra yaklaşık 2000 kişilik kavurmalı pilav ve ayran dağıtıldı.

Biz de Söke Ekspres Gazetesi olarak Merhum Hacı Mahmut Özdericioğlu ve Hacı Zehra Özdericioğlu’na Allah’tan rahmet, Özdericioglu Ailesinin yapmış olduğu hayırın kabulünü diliyoruz…

 

Haber: Yılmaz Salum

 

Bu haber 592 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz