söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesi



Akıl ve Zekâ Oyunları Söke'nin gururu oldu…


Akıl ve Zekâ Oyunları Söke’nin gururu oldu…

 

Tüm Akıl ve Zekâ Oyunları Federasyonu (TAZOF) etkinlikleri ve desteği kapsamında Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği, Söke İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Söke Öğretmenevi Müdürlüğü ve derneğimiz Remzi Zeytinoğlu Gençlik ve Spor Kulübünün organize ettiği, 400 sporcunun sekiz kategoride kıyasıya mücadele ettiği “2019 Akıl ve Zekâ Oyunları Aydın İl Şampiyonası” Sökeli sporcuların damgasını vurduğu ödül töreni ile sona erdi. 

Aydın’da ilk kez ve Söke Öğretmenevinde gerçekleşen turnuva direktörlüğünü Hülya Emre Yıldız ve Emine Durgun’un yaptığı turnuvanın ödül törenine Söke Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu, Söke İlçe Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Yapıcı, Söke İlçe Gençlik Hizmetleri Müdürü Ahmet Turan Günen, Söke Milli Eğitim Şube Müdürü Erol Barut, Söke Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hakan Çevik, Söke Öğretmenevi Müdürü Hasan Aslan, sporcular, öğretmenler ve veliler katıldı.

Şampiyona  sonunda branşlarında  birinci olan sporcular 27-28 Nisan 2019 tarihlerinde Bursa da yapılacak olan Türkiye  Şampiyonasında Aydın’ı temsil edecekler. 

Yarışma Sonunda dereceye  giren sporcular; 

 

MANGALA (2009-2011)

1 Bedirhan Adıyaman -SÖKE SAVUCA İLKOKULU

2 Beyzanur Yağcıoğlu -KOÇARLI YENİKÖY İLKOKULU

3 Eren Sarıçavdar- SÖKE DOĞA OKULLARI

4 Emir Özekmekci -SÖKE DOĞA OKULLARI

5 Muhammet Mert- GÜZEL SÖKE FEVZİPAŞA İLKOKULU

MANGALA (2006-2008)

1 HüseyinGözeten -KUŞADASI KİRAZLI SELİM EREN OR

2 Medine Çakmak -GERMENCİK MURAT İREM DELGEN OR

3 Aylin Gençdal- SÖKE SAZLIKÖY HACI HALİLPAŞA O

4 Hamdi Ozan- KOÇARLI YENİKÖY ORTAOKULU

5 Nazar Turan -SÖKE SAZLIKÖY HACI HALİLPAŞA O

QBİTZ

1 Doruk Yıldırım- SÖKE SIDIKA İLKOKULU

2 Beyza Dursun- EFELER YEDİ EYLÜL İLKOKULU

3 Ecrin Koç -SÖKE SIDIKA İLKOKULU

4 Ecesu Demirtaş- SÖKE SIDIKA İLKOKULU

5 Ege Sıvacı -SÖKE VAKIFBANK İLKOKULU

REVERSİ

1 Ahmet Cin -SÖKE 100.YIL ATATÜRK OKULU

2 Ege Duyar -SÖKE DOĞA OKULLARI

3 Elif Nisa Ordu -GERMENCİK HİMMET ÇONDUR CUMHUR ORTAOKULU

4 Ceren Sübenmen- DİDİM VALİLER ORTAOKULU

5 Oğultürk Mete Tuncer- DİDİM VALİLER ORTAOKULU

PENTAGO (2009-2011)

1 Çınar Şimşek- DİDİM VALİLER İLKOKULU

2 Ceren Devram- SÖKE VAKIFBANK İLKOKULU

3 Cebrail Doğru- SÖKE SAVUCA İLKOKULU

4 Defne Sakızlı -SÖKE SIDIKA İLKOKULU

5 Polat Sayın -SÖKE SAVUCA İLKOKULU

EQULİBRİO

1 Batuhan Olcay- SÖKE SIDIKA İLKOKULU

2 Ada Hüma Böckün- SÖKE SIDIKA İLKOKULU

3 Eylül Akçokoca SÖKE GÜLLÜBAHÇE ATATÜRK İLKOKU

4 Kuzey Toprak Çetin -EFELER TİCARET ODASI İLKOKULU

5 Ecrain Girdinlen -SÖKE SIDIKA İLKOKULU

PENTAGO (2006-2008)

1 Kadir Yağan SÖKE -SAVUCA ORTAOKULU

2 Tülin Kurt- SÖKE FATİH ORTAOKULU

3 Hasan Kemal Bayraktar -KUŞADASI BELKENT ORTAOKULU

4 Cansel Sordabak -SÖKE SAVUCA ORTAOKULU

5 Adem Birgül-SÖKE SAVUCA ORTAOKULU

KULAMİ

1 Yususf Kürşat Günal- SÖKE KOCAGÖZOGLU ORTAOKULU

2 Rıdvan Aydın-SÖKE SAVUCA İLKOKULU

3 Veyis Bartu Yufkacı- SÖKE KOCAGÖZOGLU ORTAOKULU

4 Özlem Yıldız -SÖKE SAVUCA İLKOKULU

5 Yağmur Aybike- SANDIKÇI ÖRSDEMİR BALKAN ORTAOKULU

 

Haber: Murat Sülünoğlu

 

Bu haber 393 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz