söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesi14 Mart Tıp Bayramı konseri büyüledi…


14 Mart Tıp Bayramı konseri büyüledi…

 

Söke İlçe Sağlık Müdürlüğü bünyesindeki doktor, ebe ve hemşireler ile sağlık çalışanlarından oluşan Türk Halk Müziği Korosu, ses sanatçısı ve müzik öğretmeni Yasemin Çandır yönetiminde verdiği 14 Mart Tıp Bayramı konseri izleyenleri büyüledi.

Söke ilçe Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu’nun katkı ve destekleriyle 14 Mart Tıp Bayramı Söke Amerikan Kültür Koleji Salonunda düzenlenen Türk Halk Müziği dinletisiyle kutlandı.

Koro ekibinden Ebe Çimen Kavruk solist olarak seslendirdiği türküyle izleyenleri büyük alkış aldı. Gecede ayrıca Dr. Ümit Boyacı, Abdurrahman Aras, Gülperi Örnek, Emir Altıparmak’ın solo olarak seslendirdiği Anadolu türküleri ile geçeye renk kattılar.

14 Mart Tıp Bayramı, Söke İlçe Sağlık Müdürlüğü bünyesinde yıllardır çalışan emek veren emekliye ayrılan doktorlardan sayın Dr. Kenan Öner Kaya, Dr. Memduh Dağlı, Dr.Halil Fuat Sonugur'a bugüne kadar sağlık alanında hekim olarak verdiği hizmetlerden dolayı Söke İlçe Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu tarafından teşekkür plaketi verildi.

Daha sonra 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla şiir yazan öğrencilere Söke Devlet Hastanesi Başhekimi sayın Dr. Mustafa İkizek, Aydın İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Aslı Candal, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Esma Gürsoy, tarafından çeşitli hediyeler verilerek kutlanan öğrenciler, etkinlik sürecince Söke Sağlık Müdürlüğü bünyesinde görev yapan doktor, ebe ve hemşire ile sağlık çalışanlarından kurulu Türk Halk Müziği koro ekibine ve Şef Yasemin Çandır, gecenin sonunda İlçe Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu tarafından çiçek vererek kutlandı.

Geçenin sonunda tüm doktor, ebe, hemşire ve sağlık çalışanları günün anısına aile fotoğrafı çekilerek mutlu güzel geçen geceyi sonlandırdı.

 

Haber: İbrahim Özgezici

 

Bu haber 248 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz