söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesi“Başkan Toyran'dan Tıp Bayramı Ziyaretleri”


“Başkan Toyran’dan Tıp Bayramı Ziyaretleri”

 

Söke Belediye Başkanı ve  DP Belediye Başkan Adayı Süleyman Toyran, 14 Mart Tıp Bayramı’nı unutmadı. 

14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle ilk olarak Belediye Sağlık İşleri Personeline çiçek taktim ederek 14 Mart Tıp Bayramını kutladı. Ardından Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi Başhekimi Başhekimi Mustafa İkizek’i makamında ziyaret ederek çiçek takdimi etti.

Toyrda, daha sonra Tıp Bayramı kutlama ziyaretleri kapsamında sırasıyla İlçe Sağlık Müdürü Dr. Esma Gürsoy, Söke Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. Göker Türkkal ve Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi de ziyaret ederek Tıp Bayramını kutlandı.

Başkan Toyran, Başhekimlerimizi ziyaret ederek onların nezdinde doktor ve sağlık çalışanı arkadaşlarımızın tıp bayramını kutladıklarını söyledi.

Her türlü zor şartlarda gece gündüz demeden sağlık ve şifa dağıtan tıp sektörünün tüm çalışanlarının bayramlarını kutlayan Başkan Toyran; ”Her daim varlığına ihtiyaç duyduğumuz, başta hekimlerimiz olmak üzere, tüm saglık çalışanlarının Tıp Bayramı'nı kutluyorum. Saglık görevlilerinin herkes gibi saglıklı ve huzurlu bir ortamda, güven içinde hizmet verebilmelerinin hepimizin dikkat ve hassasiyetine bağlı. Tüm sağlık çalışanlarının saglık içinde şifa dağıtmalarını diliyorum." diye konuştu.

Toyran, ziyaret ettiği tüm kurumlarda kendisin ilgiyle karşılayan sağlık çalışanlarının elini sıkarak bayramlarını kutladı.

 

Haber: Yılmaz Salum

 

Bu haber 159 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz