söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiBaşkan Toyran'ın seçim ziyaretleri devam ediyor…


Başkan Toyran’ın seçim ziyaretleri devam ediyor…

 

Demokrat Parti (DP) Söke Belediye Başkan Adayı Süleyman Toyran, dün Yenidoğan’da bulunan mağazaları ziyaret etti…

31 Mart 2019 yerel seçimleri öncesi yaptığı çalışmalarına gün boyu devam eden DP Belediye Başkan Adayı Süleyman Toyran, Yenidoğan’daki alışveriş merkezlerinin konuğu oldu.

DP Söke Belediye Başkan Adayı Süleyman Toyran’ı, Yenidoğan’da ilgi ve sevgiyle karşıladılar.

31 Mart 2019 yerel seçimlerine sayılı günler kala çalışma ve ziyaretlerini hızlandıran DP Söke Belediye Başkan Adayı Süleyman Toyran, İlçemizdeki sivil toplum kuruluşlarını ziyaretleri kapsamında

Alp İş Merkezinde bulunan DİSK Tekstil İşçileri Sendikası ve Emekli-Sen’i ziyaret etti.

Başkan Toyran, seçim çalışmalarına başladıkları günden beri kahvehaneler ve iş yerlerine tek tek giderek esnaflarla, sokaktaki vatandaşlarla konuşarak halkın nabzını tuttuklarını, gördüğü ilgi ve alaka ile gittiği her ortamda destek sözü aldıklarını dile getirdi.

DİSK Tekstil İşçileri Sendikası ve Emekli-Sen’i yetkilileriyle görüş alışverişinde bulunan Başkan Toyran, projelerini anlattı, destek istedi.

Toyran; “Taşıdığımız bayrağı daha da ileriye çıkarabilmek için daha çok çalışacağız. Bizim bundan sonraki sorumluluğumuz daha da artacak. Hizmet çıtasını daha da yukarı taşımak zorundayız… Amacımız bu… Yerel seçimlerde sizlerden de desteklerinizi bekliyoruz.” diye konuştu.

31 Mart 2019 yerel seçimlerine sayılı günler kala çalışma ve ziyaretlerini hızlandırdıklarını, çıktığımız bu yolda bizlere iyi dilekleriyle güç katan başta sizler olmak üzere tüm hemşehrilerimize bir bir teşekkürlerimi sunuyorum, diyen Toyran;  Söke’de hizmete talibiz… Şu anki tabloda önde olduğumuzu düşünüyorum. Söz veriyoruz; Birlikte daha yapacak çok güzel işlerimiz var…” diye konuştu…

 

Haber: Yılmaz Salum

 

Bu haber 169 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz