söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiSÖGİAD Millet İttifakı Adayı Levent Tuncel'i ağırladı…


SÖGİAD Millet İttifakı Adayı Levent Tuncel’i ağırladı…

Söke Belediye Başkan Adayı Levent Tuncel; “Yeni Dönemde Büyükşehir, Küçükşehir Ayrımı Olmayacak”

 

Söke Genç İş İnsanları Derneği (SÖGİAD) Millet İttifakının Söke Belediye Başkan Adayı Levent Tuncel’i ağırladı. SÖGİAD tarafından gerçekleştirilen geleneksel kahvaltılı toplantısında CHP Söke İlçe Başkanı Hüseyin Akkaya, İYİ Parti Söke İlçe Başkanı Çağlar Çelikez, CHP Söke Belediye Meclis Üyesi adayları da bulundu. 

Toplantının açılış konuşmasını SÖGİAD Başkanı Mustafa Korhan Taşkın yaptı. Taşkın konuşmasında; “İçinden milletvekili, belediye başkanı, borsa başkanı, oda temsilcileri çıkarmış, Söke’nin sorunlarıyla bizzat ilgilenen ve takip eden, eğitimden sağlığa her konuda en önde olan ve destek veren büyük bir sivil toplum kuruluşuyuz” dedi. 

Söke’de hizmetlerin yapılamaması için bir sebep olmadığını, el birliği içinde tüm sorunların çözülebileceğini belirten Söke Belediye Başkan Adayı Levent Tuncel; “Hizmetlerimizi yaparken biz yaptık oldu mantığı ile yola çıkmayacağız. Sivil toplum örgütlerimizin düşüncelerini alarak hizmetlerimizi gerçekleştireceğiz. Sivil toplum örgütleri siyasete yön veren kuruluşlardır. Sizler bizlere yön göstereceksiniz” dedi. Söke Belediye Başkan Adayı Levent Tuncel kendilerini ağırlayarak, ifade etmelerine olanak tanıyan SÖGİAD Ailesi’ne teşekkür etti. 

Yapılan açılış konuşmalarının ardından SÖGİAD üyelerinden gelen sorular üzerine Söke’nin sorunlarına yönelik düşündükleri çözüm yollarını paylaşan Levent Tuncel; 1 Nisan sabahından itibaren göreve gelmeleri halinde planladığı bazı projelerinden de bahsetti. 

“Tuncel, Sorunu Anında Çözdü”

Toplantıda SÖGİAD eski Başkanlarından Mehmet Yabancı Söke’deki üniversite öğrencilerinin Büyükşehir Belediyesi’ne ait sarı civciv olarak bilinen halk otobüslerinin saatleriyle ilgili sıkıntısını dile getirdi. Konuyu dinleyen ve notunu alan Söke Belediye Başkan Adayı Levent Tuncel, konuyu telefonla Aydın Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME)’ne iletti. Sorunun çözüm sözünü telefonda alan Levent Tuncel; “İlettiğiniz sorun anında çözülmüştür arkadaşlar” dedi. Bunun üzerine SÖGİAD Üyelerinden alkışı aldı. 

“Artık Büyükşehir, Küçükşehir Ayrımı Yok”

Geçmiş dönemde bir takım sorunların yaşandığını ancak yeni dönemde kesinlikle büyükşehir, küçükşehir ayrımının olmayacağın belirten Söke Belediye Başkan Adayı Levent Tuncel; “Söke Belediyesi bizim yönetimimizde Büyükşehir Belediyemiz ile son derece uyumlu olacak. Söke’de yapılacak en küçük hizmette Söke yada Büyükşehir Belediyesi’nin şeklinde ifade olmayacak. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu ile el ele Sökemiz için hizmet üreteceğiz.  Vatandaşlarımız Büyükşehir Belediyemize iletmek istedikleri sorun, talep ve şikayetleri için de Söke Belediyesi’ne gelebilecek. Biz mazeret üreten değil, sorunları anında çözen bir yönetim anlayışında olacağız” dedi.

 

Haber: Murat Sülünoğlu

 

Bu haber 203 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz