söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiBaşkan Toyran, Söke Ticaret Borsası'nı ziyaret etti…


Başkan Toyran, Söke Ticaret Borsası’nı ziyaret etti…

 

Demokrat Parti (DP) Söke Belediye Başkan Adayı Süleyman Toyran, dün Söke Ticaret Borsası’nı ziyaret etti…

31 Mart 2019 yerel seçimleri öncesi yaptığı çalışmalarına gün boyu devam eden DP Belediye Başkan Adayı Süleyman Toyran, Söke Ticaret Borsası’na konuk oldu.

31 Mart 2019 yerel seçimlerine sayılı günler kala çalışma ve ziyaretlerini hızlandıran DP Söke Belediye Başkan Adayı Süleyman Toyran’ı, Söke Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ali Özdericioğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Nejat Sağel, Meclis Üyeleri Mustafa Toyran, Fahri Semerci ile Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Salbaş karşıladılar.

Söke Ticaret Borsası toplantı salonunda, Borsa yönetimiyle görüş alışverişinde bulunan Başkan Toyran; “Taşıdığımız bayrağı daha da ileriye çıkarabilmek için daha çok çalışacağız. Bizim bundan sonraki sorumluluğumuz daha da artacak. Hizmet çıtasını daha da yukarı taşımak zorundayız… Amacımız bu…” dedi.

Başkan Toyran, seçim çalışmalarına başladıkları günden beri kahvehaneler ve iş yerlerine tek tek giderek esnaflarla, sokaktaki vatandaşlarla konuşan halkın nabzını tutan, gördüğü ilgi ve alaka ile gittiği her ortamda destek sözü aldıklarını dile getirdi.

Çıktığımız bu yolda bizlere iyi dilekleriyle güç katan başta sizler olmak üzere tüm hemşehrilerimize bir bir teşekkürlerimi sunuyorum, diyen Toyran;  Meclis üyesi aday listemizi de yeni yüzlerle halkımızın karşına çıktık. Temiz, güvenilir, halkın kolaylıkla ulaşabileceği, üzerinde leke, şaibe olmayan arkadaşları listeye aldık… Meclis üyesi adaylarımızdan sizlerin içinden de arkadaşlarımızdan oluşuyor. İnşallah mecliste de çoğunluk biz de olacak şekilde, Söke’de hizmete talibiz… Şu anki tabloda önde olduğumuzu düşünüyorum. Söz veriyoruz; Birlikte daha yapacak çok güzel işlerimiz var…” diye konuştu…

Söke Ticaret Borsası yönetimi ve çalışanları DP Başkan adayı Toyran ve arkadaşlarını ilgiyle karşılandı.  Başkan Toyran, Söke Ticaret Borsası yönetimi ve personeline projelerini tek tek anlattı. Toplantıda karşılıklı fikir alışverişi yapıldı.

Toyran, kendisin ilgiyle karşılayan Söke Ticaret Borsası başkan ve personeline teşekkür etti.

Başkan Toyran Borsa ile aynı binada olan Aydın Büyükşehir İtfayesini de ziyaret ederek tüm personelle selamlaştı...

Haber: Yılmaz Salum

 

Bu haber 192 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz