söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiLisanslı Depoculuk hakkında fikir alışverişi…


Lisanslı Depoculuk hakkında fikir alışverişi…

 

Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) Fizibilite Destegi Destek Sözlesmesi kapsamında, Söke Ticaret Borsası’nın başlamıs olduğu; İzmir Ticaret Borsası ve Aydin Ticaret Borsası ile ortak yapılması planlanan lisansli depoculuğun Fizibilite Projesi sözleşmesi Denizli’de Ocak ayı içinde imzalanmıştı.

GEKA Genel Sekreter Özgür Akdoğan, Söke Ticaret Borsası; Meclis Başkanı Ali Özdericioğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Nejat Sağel, Meclis Üyesi Fahri Semerci, Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Salbaş, Muzaffer Kayhan, Melih Yavuz, Adil Candal ve Borsa Genel Sekreteri Hülya Erman Aydoğan’dan oluşan Söke Ticaret Borsası heyeti ile proje hakkında istişarelerde bulundular.

Lisanslı Depoculuk fizibilite raporu ile ilgili olarak GEKA temsilcileri ile fikir alışverişinde bulunduklarını belirten Söke Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Baskanı Nejat Sağel; "Lisanslı depoculuk Fizibilite Raporu Proje çalısmamız bölgenin durumunu ortaya koyacak çok önemli bir projedir. Söke Ticaret Borsası olarak geldigimiz süreç içerisinde ciddi anlamda alt yapı hazırlamaya gayret gösterdik. Projemiz hakkında olumlu geri bildirimler alıyoruz. Bu da bizi sevindiriyor. Bölgemize katkı sağlayacağına inancımız tamdır. Sökemize bölgemize hayırlı olmasını temenni ederek emeği gecen herkese teşekkür ediyorum."  şeklinde konuştu.

 

Haber: İbrahim Özgezici

 

Bu haber 525 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz