söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiBaşkan Toyran personeliyle kahvaltıda bir araya geldi…


Başkan Toyran personeliyle kahvaltıda bir araya geldi…

 

Şantiye alanında personeli ile birlikte kahvaltı yaparak güne başlayan Söke Belediye Başkanı ve DP Belediye Başkan adayı Süleyman Toyran, personeli ile yakından ilgilenmeyi ihmal etmiyor. Başkan Toyran, herhangi bir sorun ve sıkıntıları olduğunda kapısının çalışma arkadaşlarına her zaman açık olduğunu belirtti…

31 Mart 2019 yerel seçimleri öncesi yaptığı çalışmalarına devam eden DP Belediye Başkan Adayı Süleyman Toyran, Belediye personelinin motivasyonunu artırmak ve iletişimi güçlendirmek için daha önce de bir çok kez kahvaltı ve yemeklerde bir araya gelmişti. Başkan Süleyman Toyran, personeli ile birlikte dün de güne sabah kahvaltısı ile başladı.

5 yıllık süreçte başarının sadece Başkan ve yönetim kademesinin çalışmalarıyla değil personelin özverili çalışmalarıyla geldiğini dile getiren BaşkanToyran; “Geçtiğimiz yıllarda sabah kahvaltıları düzenlemiştik. Bu yıl yaklaşan yerel seçimler öncesi şantiyemizde personelimizle birlikte sabah kahvaltı sofrasını paylaşmak istedik. Bu tür etkinlikler bizim bir ekip olduğumuzu, başarının birlikte geldiğini, belediye çalışanları ve yönetim arasında kaynaşma ve dayanışmayı artırdığını biliyoruz.” diye konuştu.

 

Haber: Yılmaz Salum

 

Bu haber 175 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz