söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesi"Sarıkemer'in Hali İçler Acısı"


"Sarıkemer'in Hali İçler Acısı"

Azbazdar Sarıkemer'de Pazar Ziyareti Yapıp Destek İstedi

 

Cumhur İttifakı'nın Söke Belediye başkan adayı M. Beliğ Azbazdar, Sarıkemer Mahallesi'nde pazarcı esnafı ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Azbazdar'a Sarıkemer ziyaretinde, mahalle muhtarı Mehmet Dalma başta olmak üzere, Milliyetçi Hareket Partisi ve Ak Parti'ye mensup partililer eşlik etti.

"Söke Gibi Sarıkemer'de Sahipsiz Kalmış"

Sarıkemer'de ilk olarak mahalle pazarını gezen Azbazdar, vatandaşlarla tek tek ilgilenerek onların talep ve sorunlarını dinledi.

Vatandaşların sıcak ilgisiyle karşılaşan Azbazdar, "Bir süredir vatandaşlarımızla birebir görüşüyoruz. Gördüğümüz kadarıyla Söke'nin  ve mahallelerinin sorunları bir bir üstüne birikmiş, zamanın gerekleri olanlar yapılmış ama, sorunlar çözümsüz kalmış. Sarıkemer'in şu an içinde bulunduğu durum gerçekten içler acısı. Bana Söke'nin de mahallelerinin de sahibi yoktur.  Yani hangi sorunu önemli kılarsanız kılın, tüm bu sorunların temel sorunu sahipsizliktir. Söke yıllardır sahipsiz kalmıştır. Benim topluma sözüm şu; ben 31 Mart'tan sonra hangi sorun öncelikli ise, en kolayından başlayarak en kısa sürede çözeceğim." dedi. 

 

Haber: Murat Sülünoğlu

 

Bu haber 474 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz