söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiSokak Lezzetleri'ne Büyük İlgi


Sokak Lezzetleri'ne Büyük İlgi

 

Geçtiğimiz günlerde Sokak Lezzetleri adı ile İstasyon caddesinde faaliyete giren işletme Sökeliler tarafından büyük ilgi gördü. 

İşletmeciliğini Hazar Karaduman, Halil Kocabaş ve Mert Katipoğlu'nun yaptığı Sokak Lezzetleri kendine has ürünleri ile Sökelilere hizmet vermeye başladı.

İşletme sahiplerinden Uzun Mutfak Akademesi mezunu olan Hazar Karaduman, " Biz Sökeli olarak ilçemizi farklı konsepte bir işletme kazandırmak amacıyla böyle bir projeye başladık. Ben daha önce İstanbul'da hem çalışmış hem de işletmecilik deneyimi yaşamış biri olarak Sokak tadlarını ilçemize kazandırdık. Bu konsepteki en önemli farkımız hamburger köftemizi, ekmeğimizi, turşularımızı kendimiz üretiyor olmamız. Bu sayede hem farklı lezzetler ortaya çıkarıyor hem de taze ve günlük ürünlerle hizmet veriyoruz. Açıldığımız günden bu yana sökeli vatandaşlarımız bizlere yoğun ilgi gösterdi. Buda bizi çok mutlu ediyor. Ayrıca işletmemizin mimarisinde emeği olan Pelin Yelkenci Kocabaş'ın farklı bakış açısıyla işletmenin mimarisinde fark yaratması gelen müşterilerimiz tarafından da ilgiyle karşılandı. Biz ekip olarak önümüzdeki günlerde farklı tadları da sökeli hemşehrilerimize sunmaya devam edeceğiz." dedi.

 

Haber: Murat Sülünoğlu

 

Bu haber 1152 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz