söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiSeyyar Piyangocu Tınaztepeli Şans Dağıtmaya Devam Ediyor…


Seyyar Piyangocu Tınaztepeli Şans Dağıtmaya Devam Ediyor…

 

2014 Yılbaşında sattığı çeyrek biletle Milli Piyango’nun en büyük ikramiyesi olan 50 Milyon TL’ye Söke’den de ortak talihliye şansını dağıtan seyyar milli piyangocu Ahmet Tınaztepeli bu yılbaşında da yine büyük ikramiyelerin Söke’ye çıkacağına inanıyor.

2014 yılı yılbaşı gecesinde en büyük ikramiye biletini satan şanslı bayi olmasının yanı sıra yıl içersinde farklı tarihlerde gerçekleştirilen milli piyango çekilişlerinde de tam altı kez büyük ikramiyeleri isabet eden biletleri satmasıyla da dikkat çeken seyyar bayi Ahmet Tınaztepeli bu yılbaşın da yine şans dağıtmak arzusunda.

İstasyon Caddesi Göktepe Pasajı girişindeki tezgahında yılbaşı biletlerini satışını sürdürmekte olan Tınaztepeli; ”Vatandaşlarımızın yılbaşı biletlerine satışa çıktığı ilk günden bu yana ilgisi her geçen gün artıyor. Son günlere  kalmak istemeyen vatandaşlarımız bütçesi göre biletlerini şimdiden almakta. İnşallah bu yıl başı da büyük ikramiyeler Söke’de satılan biletlere çıkar.” şeklinde  konuşurken bilet alan vatandaşlara  bol şans dileğinde  bulunmakta. 

 

Haber: İbrahim Özgezici

 

Bu haber 295 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz