söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiKonak Mahallesi Muhtar Adayı Sungurhan Kaymakam Kurtbeyoğlu'nu Ziyaret Etti


Konak Mahallesi Muhtar Adayı Sungurhan Kaymakam Kurtbeyoğlu’nu Ziyaret Etti

 

Beraberinde aza adayları ile birlikte İlçe Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu’nu makamında ziyaret eden Konak Mahallesi’nin Kadın Muhtar Adayı Zeynep Sungurhan muhtarlıkla ilgili düşüncelerini ve  projelerini paylaştı.

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler kapsamında gerçekleşecek olan muhtarlık seçimlerinde  Söke’nin muhtar adayları da  yavaş yavaş çalışmalarına başlarken Konak Mahalle Muhtar Adayı Zeynep Sungurhan beraberinde yol arkadaşları ile ilçe  kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

Aza adayları Rahmi Çetinkaya, Özer İrtem, Özlem Toprak, Öznur Aktaş, Mustafa Nizam, Mehmet Dolu ve Abdullah Deniz ile birlikte Kurtbeyoğlu’nu ziyaret eden Sungurhan, bu dönem Konak Mahalle Muhtarlığında aza olarak görev yapmakta olduğunu dile  getirerek bundan sonraki görevini mahalle sakinlerinin onay vermesi ile muhtar olarak yerel yönetimlerde sorumluk almaya  hazır olduğunu dile getirdi.

Konak Mahalle Muhtar Adayı Zeynep Sungurhan ve aza adayı arkadaşlarının ziyaretlerinden duyduğu memnuniyetini dile getiren Kaymakam Kurtbeyoğlu; ”Bir yere bir göreve talip olmak güzel bir yer. Azalık sorumluluğu ile muhtarlığın taşıdığı sorumluluk çok farklı. Hayırlısı olsun.” dedi.

Sungurhan ve yol arkadaşları önümüzdeki günlerde de İlçe Emniyet Müdürlüğüne ziyaret edecekleri  öğrenildi.

 

Haber: İbrahim Özgezici

 

Bu haber 302 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz