söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiSökeliler TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ile İzmir'de bir araya geldi…


Sökeliler TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ile İzmir’de bir araya geldi…

 

Söke Ticaret Borsası (STB) ve Söke Ticaret Odası (STO) yöneticileri, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne (TOBB) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu ile reel ve finans sektörü buluşmasında bir araya geldi…

TOBB ile Türkiye Bankalar Birliğinin İzmir Swissotel'de ortaklaşa düzenlediği Reel Sektör ve Finans Sektörü Diyalog Güçlendirme Toplantısında STB Yönetim Kurulu Başkanı A. Nejat Sağel ile Söke Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Kutlay ve Yönetim Kurulu üyesi Erdinç Algür, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne (TOBB) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu ile bir araya gelerek gündem değerlendirmesinde bulundular. 

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ile bir arada olduklarını belirten Söke Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Kutlay; “Ziyarette hazır bulunan üyelerimiz TOBB Başkanı ile karşılıklı görüşme ve düşüncelerini aktarma imkanı buldular. Söke’nin sahip olduğu doğal üretim kaynakları ve avantajlarının ekonomiye kazandırılması amacıyla yaptığımız çalışmaları kendisiyle paylaştık. TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na gösterdikleri misafirperverlik ve duyarlılıkları için tüm üyelerimiz adına teşekkür ediyorum. Bölgenin kalkınması için Odalar Birliği olarak üzerlerine düşen görevi yapmaya gayret edeceklerini ifade etti.” diye konuştu.

 

Haber: Murat Sülünoğlu

 

Bu haber 323 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz