söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesi Büyükşehir Heyetine Kisir'de Alkışlı Karşılama...


 Büyükşehir Heyetine Kisir’de Alkışlı Karşılama...

 

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun talimatı ile Aydın Büyükşehir Belediyesi Bürokratları ilçe ve mahalle gezileri devam ediyor. Vatandaşlar tarafından büyük bir coşku ile karşılanan ziyaretlerin biri de Söke İlçesi’ndeki mahallelere yapıldı. Bürokratlar önce neden geldiklerini anlattı sonra da sözü muhtar ve vatandaşlara bırakarak, isteklerini dinledi.

“Dört Mahalle Muhtarı Hazır Bulundu” 

Söke’nin Kisir Mahallesi’nde gerçekleştirilen ziyarette Kisir Mahalle Muhtarı Baki Suna, Güneyyaka Mahalle Muhtarı Ali Çıtak, Güzeltepe Mahalle Muhtarı Ali Ormancı, Sayrakçı Mahalle Muhtarı Muharrem Kırlı ve mahalle sakinleri hazır bulundu.

Akkentli; “Muhteşem Karşılama Gurur Duydum”

Aydın Büyükşehir Belediyesi Bürokratları ve Aydın Büyükşehir Belediye Bölge Koordinatörü Fatih Akkentli tarafından gerçekleştiren ziyarette ilk olarak Akkentli konuştu. 

Akkentli; ”Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Özlem Çerçioğlu’nun selam ve sevgilerini getirdik. Hepinize selamları var. Misafirlerimize muhteşem karşılama için teşekkür ediyorum. Sökeli olarak gurur duydum. Bugün burada dört mahalle muhtarımız hazır. Topuklu Efe de en yetkili kişileri buraya gönderdi. Buyurun söz sizde, ne istiyorsanız, ne sorununuz var ise anlatabilirsiniz.” dedi. 

Muhtar Baki Suna: “Alkışlar Topuklu Efe’ye”

Kisir Mahalle Muhtarı Baki Suna; “Öncelikle Topuklu Efe’ye hizmetleri için çok teşekkür ederiz. Bugün biz dersimizi çalıştık, sizi bekliyorduk. Birçok hizmet aldık. Allah razı olsun. Ancak zeytinlik yollarımız ve mahallemizin girişine sıcak asfalt istiyoruz. Daha listemiz var ama diğer muhtarlarımız da söz alsınlar. Alkışlar Topuklu Efemize.” dedi.

Gece geç saatlere kadar süren toplantıda muhtarlar ve mahalle sakinlerinin istek ve sorunlarını dinleyen büyükşehir bürokratları sorunları Topuklu Efe’ye iletecekleri sözü vererek Kisir Mahallesi’nden ayrıldılar.

 

Bu haber 199 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz