söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiMilletvekili Yavuz Ak Parti Kadın Kollarını Yalnız Bırakmadı


Milletvekili Yavuz Ak Parti Kadın Kollarını Yalnız Bırakmadı

 

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığınca düzenlenen, il ve ilçe kadın kolları başkanları ve yürütme kurulu üyelerinin katılımlarıyla gerçekleşen teşkilat eğitim programına katılan Aydın il kadın kolları heyetini, AK Parti Aydın Milletvekili ve MKYK Üyesi Metin Yavuz yalnız bırakmadı.

Teşkilat eğitim programının gerçekleştirildiği AK Parti Genel Merkezine giden Yavuz, burada Aydın İl Kadın Kolları Heyetini ziyaret etti. Teşkilat içerisinde Kadın Kollarının önemine dikkat çeken Yavuz, il kadın kolları başkanı Duygu Göğde ve yürütme kurulu üyelerine çalışmalarında başarı dileklerinde bulundu. Ziyaret sonrası açıklama yapan AK Parti Aydın Milletvekili ve MKYK Üyesi Metin Yavuz ‘’Kadınlarımızın kıymetini biz AK Parti’liler çok iyi biliyoruz. Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan her zaman kadınlarımızın önemine vurgu yapmıştır. Çünkü, kadınlarımız bazen eş, bazen anne, bazen de saha da çalışan ak yürekli insan oldular. Kadınlarımız, hepimizden daha çok çalışıyor daha çok emek veriyorlar. Kadın Kollarımız yerleri doldurulamayacak çok önemli bir gücümüz.’’dedi.

“Aydınımızın Tümünü Artık Ak Belediyecilikle Tanıştırmanın Vakti Geldi”

Kadın Kolları Teşkilat Eğitim Programına katılan Aydın Kadın Kolları heyetine gerçekleştirdiği ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan AK Parti Aydın Milletvekili ve MKYK Üyesi Metin Yavuz sözlerine şöyle devam etti. Yavuz, ‘’Partimizin kuruluşundan itibaren, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı bir an olsun yalnız bırakmayan, millete hizmet anlayışıyla davamıza hizmet eden, gece gündüz demeden kapı kapı dolaşarak davamızı anlatan, gönüllere giren AK Kadınlarımıza hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Partimizin başarılarında büyük pay sahibi olan kadınlarımız ile inşallah önümüzdeki yerel seçimlerde de başarıyı yakalayacağız. Kadın Kolları Genel Başkanımız Sayın Lütfiye Selva Çam başkanlığında gerçekleştirilen teşkilat içi eğitim programının hayırlı olmasını temenni ediyorum. İnanıyorum ki, birlik ve beraberlik içerisinde yapacağımız çalışmalarımız ile ülkemiz genelinde yakaladığımız başarıyı, Efeler diyarı Aydın’da da Allah’ın izni ile elde edeceğiz. 2019 yılı Aydın’ımız için bir milat yılı olacak. AK belediyecilik anlayışıyla yapacağımız hizmetlerimiz ile tüm hemşehrilerimiz artık refaha kavuşacak.’’dedi.

 

Bu haber 229 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz