söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiTariş'in Güllübahçe Pamuk Depolarında Yangın…


Tariş'in Güllübahçe Pamuk Depolarında Yangın…

 

Söke Tariş Pamuk Kooperatifi'ne ait Güllübahçe pamuk alım depolarında, önceki gece saatlerinde henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. 

Aydın Büyükşehir Belediyesi Söke İtfaiye ekiplerinin müdahalesiyle yangın söndürüldü…

Söndürme çalışmalarına katılan Tariş'in kepçe operatörü de dumandan zehirlendi. Ambulansla Söke Devlet Hastanesi'ne kaldırılan kepçe operatörünün sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

Söke Pamuk ve Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Başkanı İsmail Özer ve yönetim kurulu üyeleri de yangın söndürme çalışmalarını yerinde takip ettiler.

Yangının çıkış sebebinin belirlenmeye çalıştığını belirten Başkan Özer, Güllübahçe'de yaklaşık bir hafta önce pamuk alımlarına başladıklarını ve depoda yaklaşık 400 ton pamuk bulunduğunu söyledi.

“Söke Tariş Pamuk Kooperatifi'nden açıklama…”

Söke Tariş Pamuk Kooperatifi'nden yaşanan yangın konusunda açıklama yapıldı...

Söke Pamuk ve Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Başkanı İsmail Özer yaptığı açıklamada; “Önceki gün Güllübahçe Tesisimizde meydana gelen küçük çaplı yangın çok kısa sürede söndürülerek kontrol altına alınmıştır. Kooperatifimiz pamuk alımlarına devam etmektedir. Allah beterinden korusun ve tüm camiamıza geçmiş olsun.” ifadelerine yer verdi.

 

Haber: ibrahim Özgezici

 

Bu haber 431 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz