söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesi



Güllübahçe'de Kanalizayson Çalışmaları Devam Ediyor...


Güllübahçe’de Kanalizayson Çalışmaları Devam Ediyor...

 

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Topuklu Efe Özlem Çerçioğlu tarafından başlatılan kanalizasyon çalışmaları devam ediyor. Önce Bağarası daha sonra Sarıkemer mahallesinde başlayan çalışmalar vatandaşlar tarafından takdir edilmişti.

Güllübahçe Mahallesinde başlatılan çalışmalar hakkında bilgi veren Aydın Büyükşehir Bölge Koordinatörü Fatih Akkentli; Özlem başkanımız ne diyorsa o. Ne söz verdiyse yerine geliyor. 18 saat halkının hizmet ediyor. Söke’ye bu güne kadar yapılmayan hizmetler yapılıyor. Allah razı olsun.

“26 Bin Metre Kanalizasyon Hattı Yapılıyor”

Güllübahçe’de 22 bin metre ana kanalizasyon hattı çalışması yapılıyor. Daha sonra Buna ek olarak 3 bin 500 metre de parsel bağlantıları çalışması yürüteceğiz. Ayrıca 477 adet muayene bacası 650 adet parsel bacası 511 metre terfi hattı 1 adet deşarj yapısı 1 adet terfi merkezi yapacağız .Aski olarak çalışmaları an an takip ediyoruz ve sayın başkanımızı bilgilendiriyoruz.

“Maliyet 10 Milyon”

Akkentli ; Arıtma tesisiyle beraber yaklaşık 10 milyon TL’yi bulan bir yatırım. Burada içme suyu hattıyla da ilgili bir çalışmamız var o da sonlanmak üzere. Sarıkemer, Bağarası çalışmalarında sona gelinmek üzere” dedi.

 

Haber: Murat Sülünoğlu

 

Bu haber 430 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz