söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiÇelikez, İYİ Parti kurultayını değerlendirdi…


Çelikez, İYİ Parti kurultayını değerlendirdi…

 

İYİ Parti Söke İlçe Başkanı Çağlar Çelikez, 12 Ağustos’ta Ankara’da gerçekleşen İYİ  Partinin 2. olağanüstü kurultayını değerlendirdi.

İYİ Parti Söke İlçe Teşkilatı ve milletvekili adayımız Şule Tuntaş ile beraber İYİ Partinin 2. olağanüstü kurultayına katıldıklarını belirten Çelikez, Liderimiz Meral Akşener yeniden güven tazelemiş hem de partimizin yetkili organlarının seçildiğini söyledi

“Söke siyaset tarihinde ilk”

Mevcut Genel İdare Kurulunun yarıdan fazlasının parti tabanının taleplerine göre değiştiğini dile getiren Çelikez; “Söke İYİ Parti İlçe Teşlilatı olarak, kurucu ilçe başkanımız ve milletvekili adayımız Şule Tuntaş’ın 105 kişilik Genel İdare Kurulu listesinde yer almasından ayrıca gurur duyduk. Bildiğiniz gibi Söke siyaset tarihinde ilk defa Söke’den bir politikacı Genel İdare Kurulu seviyesinde görev almıştır. Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’in kurultay konuşmasında dediği gibi; “Sizlere kolay bir başarı vaad etmiyorum, sabaha iktidar umanlar bizimle yola çıkmasın. Yolumuz uzun ve çetin. Bu yolda karşımıza menfaat teklifleri, tehditler ve daha bir yığın engel çıkacak. Bu çetin fakat kutlu yolu yufka yüreklilerle, korkaklarla, hesapçılarla yürüyemeyiz. Cesur olanlar, kuvvetli olanlar, gerçekten inanlar katılsın kafilemize.” dedi.

“Daha yeni başlıyoruz.”

2019 Mart ayında yapılacak yerel seçim çalışmalarına başladıklarını belirten İYİ Parti Söke İlçe Başkanı Çağlar Çelikez; “Söke İYİ Parti İlçe Teşkilatı olarak Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’in söylediği gibi bu kutlu yolda azimle, şevkle, kararlılıkla sonuna kadar mücadelemize devam edeceğiz. Bugünden itibaren yapılacak olan yerel seçimlerde bize inananlarla, cesurlarla yolumuza devam ederek Söke’mize hizmet etmek istiyoruz. Daha yeni başlıyoruz.” dedi.

 

Haber: İbrahim Özgezici

 

Bu haber 343 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz