söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiBaşbakan Yıldırım'ın “Büyük Aydın Mitingi” Bugün…


Başbakan Yıldırım’ın “Büyük Aydın Mitingi” Bugün…

 

24 Haziran seçimlerinin ardından Başbakanlık kurumunun kalkacak olacak olması nedeniyle Başbakan Binali Yıldırım’ın yarın Aydın Atatürk Kent Meydanı’nda yapacağı Büyük Aydın Mitingi de tarihi önem taşıyor… Son Başbakan son il mitingini Aydın’da yapıyor…

24 Haziran’da oyunu İzmir'de kullanması beklenen Başbakan Binali Yıldırım, yurt genelindeki son il mitingini Aydın Atatürk Kent Meydanı’nda yapacağı Büyük Aydın Mitingi ile tamamlayacak. Aydınlı Merhum Başbakan Adnan Menderes’in memleketi olması nedeniyle il mitinglerini özellikle Aydın’da tamamlama kararı aldığı öğrenilen Binali Yıldırım’ın, mitingde duygusal bir konuşma yapması ve Aydın ile ilgili önemli müjdeler vermesi bekleniyor.

Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımıyla Atatürk Kent Meydanı’nda yapılacak olan Büyük Aydın Mitingi hakkında bilgiler veren AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, “22 Haziran Cuma günü, (Bugün) saat 18.00’de Atatürk Kent Meydanı’nda, Başbakanımız Binali Yıldırım’ı Büyük Aydın Mitingi’nde Aydınımızda ağırlayacağız. Tüm hemşerilerimizi de bu mitingimizde aramızda görmekten büyük bir onur duyacağız. Sayın Başbakanımız yarın inşallah son seçim mitingini Aydın’da yapacak. İnşallah güzel bir kalabalıkla kendisini karşılayacağız. Kendisinin Aydın ile ilgili de güzel müjdeleri olacak. Netice olarak son Başbakanımızın son mitingini yapıyoruz. Aydın’da seçim çalışmalarının da finalini bu güzel mitingle taçlandıracağız. Sonraki günde sandık hazırlıklarımızı tamamlayarak seçim gününü bekleyeceğiz…” diye konuştu.

AK Parti Söke İlçe Başkanı Namık Yıldırım, Başbakan Binali Yıldırım'ın bugün Aydın’da düzenlenecek miting ile partililerle buluşacağını belirterek tüm Sökelileri mitinge davet etti. 

İlçe Başkanı Namık Yıldırım; “Bugün akşam üzeri saat 18:00'de Aydın Efeler Atatürk Kent Meydanında Başbakanımız Binali Yıldırım’ın büyük Aydın mitingine tüm hemşehrilerimiz davetlidir. Vatandaşlarımızı aramızda görmekten büyük onur duyacağız" dedi.

Yıldırım, ayrıca; Söke’den mitinge katılmak isteyen partililer için Söke Tariş önünden saat 15:00’de araçların kaldırılacağı duyurdu…

 

 

Haber: Murat Sülünoğlu

 

Bu haber 292 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz