söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiVatan Partisi Milletvekili Adayı Arslan'a Durmak Yok


Vatan Partisi Milletvekili Adayı Arslan’a Durmak Yok

 

Vatan Partisi Söke eski İlçe Başkanı ve Aydın 5. sıra milletvekili adayı Berrin Arslan, 24 Haziran’da yapılacak olan milletvekili seçimleri için partilerine, Cumhurbaşkanlığı içinde Genel Başkanları Doğu Perinçek’e destek istiyor.

İl genelinde seçim çalışmalarını sürdüren Arslan’nın rotası bu kez memleketi Söke oldu. Bereberinde Vatan Partisi yöneticileri  ile Söke  de esnaf ziyaretlerinde bulunan Vatan Partisi 5. sıra Milletvekili Adayı Berrin Arslan, çarşı esnafları ve vatandaşlar tarafından sıcak ilgiyle  karşılanması dikkat çekti.

Vatan Partisi Milletvekili Adayı Berrin Arslan, Söke’de başta İstasyon Caddesi ve çevresinde esnaf ziyaretlerinde bulunurken, esnafın sorunlarını dinledi halktan ve esnaftan destek  istedi, partisinin politikalarını anlattı esnafa destek olmak için tüm ilde ve ilçelerde   politikalar üreteceklerini dile getirdi. Aydın ilinin önemli potansiyelleri olduğunu söyleyen Berrin Arslan, bunları çözmek için sorunlara göre çözümler üreteceklerini söyledi. Ayrıca halkın alım gücünü yükselterek çarşıya pazara şenlik getireceklerini belirtti.

Haber: Murat Sülünoğlu

 

Bu haber 1217 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz