söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiAlbayrak Caddesinde çizgiler tamam, aydınlatma direkleri takılıyor…


Albayrak Caddesinde çizgiler tamam, aydınlatma direkleri takılıyor…

 

Büyükşehir Söke’de üst yapı çalışmalarını sürdürüyor. Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından Söke’nin merkezi caddelerinden olan Albayrak Caddesinde sürdürdüğü çalışmalarda sona yaklaşıldı. 

Bir süredir devam eden alt yapı çalışmaları bitmiş, kaldırım ve asfalt alt dolgusu yapılmıştı. Asfaltlamada son aşama olan sıcak serim işlemi de tamamlandı ve son kat asfalt atıldı… Son olarak Demokrasi meydannıda da yapılan çalışmalarla Koçlar Caddesi ve sanayiden gelen Albayrak Caddesinen devamıyla yapılan asfalt çalışmaları tamamlandı… Albayrak Caddesinde düzenlenen yoldaki çizgi çalışmaları da tamamlanırken son olarak aydınlatma direklerinin montajı tamamlanıyor...

Aydın Büyükşehir Belediyesi Bölge Koordinatörü Fatih Akkentli, ; “Albayrak Caddesi’ndeki çalışmaların son aşamasındayız. 3. kat asfaltıtamamlandı. Toplamda 10 bin metrekareye yakın bir asfalt çalışması yapıldı… Daha önce kaldırımlarımız yenilendi. Albayrak Caddesinin sonunda bulunan Demokrasi Meydanında geçtiğimiz gece asfalt sökümünü tamamladık ve ardından ertesi gün sıcak asfaltı döküldü. Çevresindeki düzenlemelerle ve aydınlatma direklerinin montajının tamamlanmasıyla birlikte çalışmalarımızı bitireceğiz” diye konuştu. 

 

Haber: İbrahim Özgezici

 

Bu haber 307 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz