söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiMHP Aydın milletvekili adayı Dr. Güntekin Şimşek'in seçim çalışmaları…


MHP Aydın milletvekili adayı Dr. Güntekin Şimşek’in seçim çalışmaları…

 

24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala adayların çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor…

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aydın Milletvekili Adayı Dr.Güntekin Şimşek, seçim çalışmaları kapsamında yaptığı ziyaretleri hız kesmeden sürdürüyor.

24 Haziran’da yapılacak seçimlerde Cumhur İttifakı’na ve partisine destek isteyen MHP 2. sıra Aydın Milletvekili adayı Dr. Güntekin Şimşek’e ziyaretleri esnasında çok sayıda partili eşlik ediyor.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin  Aydın Milletvekili adayı Dr. Güntekin Şimşek, Aydın’ı karış karış gezerek Cumhur İttifakı ve partisine destek istiyor. İlçeleri tek tek dolaşan, Çine’den Kuşadası’na kadar çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayan Şimşek’e vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin 2. sıra Aydın Milletvekili adayı Dr. Güntekin Şimşek, seçim çalışmaları kapsamında 1'inci etap çalışmaları için hafta başında ilk olarak Köşk ilçemiz de idi. İlçe başkanı ile birlikte merkezde ve mahallerinde esnafları ve vatandaşları ziyaret edip, sohbet etti. 24 Haziran seçimlerinde, Milletimizin geleceği için birarada olmamızın önemini anlattı. 

Şimşek ve ekibi, seçim çalışmaları kapsamında  Aydın merkez Efeler ilçesine hareket etti. Saat:09.30'dan itibaren Efeler İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu ile Dalama Mahallesi pazar yeri ve esnafı, Umurlu Mahallesi yol üstü kahveler ve Aydın merkez de pazar yeri esnafını ve de vatandaşlarımızı ziyaret edip sohbet ettiler.  24 Haziran seçimlerinde, Milletimizin geleceği için birlik ve de beraberliğe ihtiyacımızı anlatıp,  TBMM hemşehrilerimizi temsil etmek için desteklerini istediler. 

Dr. Güntekin Şimşek, seçim çalışmaları kapsamında Kuşadası ilçemiz de idi. İlçe başkanı ve yönetimi ile birlikte merkezde ve mahallerinde esnaflarımızı, MHP İlçe kanaat önderleri ve vatandaşları ziyaret edip, sohbet etti. 24 Haziran seçimleri ile ilgili olarak sektörel alandaki sorunlar ve çözümünün önemini anlattı.

Koçarlı ilçemizde idi. İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu ile birlikte pazar yeri, çarşı ve sanayii esnafını ve de vatandaşlarımızı ziyaret edip, sohbet ettiler.  24 Haziran seçimlerinde, Milletimizin birlik ve de beraberliğe olan ihtiyacını anlatıp, TBMM Aydın'ımızı temsil etmek için desteklerini istediler. 

Şimşek ve ekibi, seçim çalışmaları kapsamında Kuşadası'nda  idi. İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu ile birlikte STK, çarşı esnafını ve de vatandaşlarımızı ziyaret edip sohbet ettiler.  24 Haziran seçimlerinde, Milletimizin geleceği için birlik ve de beraberliğe olan ihtiyacımızı anlatıp, TBMM Aydın’ı temsil etmek için desteklerini istediler. Vatandaşlarımızın ilgisi ve teveccühü ziyadesi ile memnun etti. Söke merkezde kahve ziyaretlerine müteakip,  Ülkü Ocağımızın caddelerimizi bayraklarımız ile çiçek bahçesine çevirme çalışmalarına iştirak ettiklerini belirten Milliyetçi Hareket Partisi’nin 2. sıra Aydın Milletvekili adayı Dr. Güntekin Şimşek, 2'nci etap çalışmaları için saat: 21.15 - 24.00 arası Söke merkez Cumhuriyet Mahallesine giderek kahve esnafını ve vatandaşlarımızı ziyaret etti. Vatandaşlarımızın ağzından yerel sorunlarını dinleyip, 24 Haziran seçimlerinde Milletimizin birlikteliğine olan ihtiyacın önemini anlatıp, TBMM vatandaşlarımızı temsil etmek için desteklerini istedi.Cumhur İttifakı ve Milliyetçi Hareket Partisi’ne destek isteyen Şimşek’le bol bol fotoğraf çektiren vatandaşlar, “Şimşek’in çalışmalarını takip ediyoruz. Kendisini Türkiye Büyük Millet Meclisi çatısı altında görmek istiyoruz.” şeklinde konuştular.

 

Haber: Murat Sülünoğlu

 

Bu haber 279 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz