söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiSöke Ticaret Odası'ndan "Söke Milletvekili İstiyor" kampanyasına destek…


 

Söke Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Kutlay ve Söke Ticaret Odası Meclis Başkanı Veysel Kara Söke'nin taleplerini dile getirmeye devam ediyor..

Söke Ticaret Odası "Söke Milletvekili İstiyor" kampanyasına destek verdi…

Söke Ticaret Odası, yaklaşan 24 Haziran Milletvekili seçimleri için  Milletvekili aday adaylarının bu kutsal vazifeyi üstlenmek adına yaptığı başvuruları dikkate alarak, Parti Genel Merkezlerine milletvekili adaylığı sıralamasında Sökeli adayların ön plana alınmasını amaçlayan "Söke Milletvekili İstiyor" kampanyasına destek verdi…

Tüm partilerin genel merkezlerine gönderilen resmi yazıda Söke'nin stratejik ve ekonomik önemine dikkat çekerek, Türkiye Büyük Millet Meclisinde Sökeli vekillerin de olmasını gerektiği belirtti. 

Konu ile ilgili Söke Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Kutlay; "Biz Söke Ticaret Odası olarak Yönetim Kurulum, Meclis Başkanım Veysel Kara ve şahsım adına Söke'nin sorunlarını dile getirebileceğimiz her ortamda iletiyoruz. Ancak ülkemizin yasama erki olan Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde de artık Sökeli vekillerimizin görev üstlenmesini,  Sökelilerin sorunlarını ve taleplerini iletmesini bekliyoruz. Bu amaçla Partilerimize bu talebimizi ilettik, umarız gereğini yaparlar" diyerek sözlerini tamamladı. 

Artık Söke'nin sesinin Meclis'te daha gür çıkması gerektiğini dile getiren Söke Ticaret Odası Meclis Başkanı Veysel Kara da; "Umarız bu seçimler Söke'den  de birden fazla Milletvekilinin Meclis'e girmesiyle sonuçlanır. Biz üzerimize düşen görevi yaptık. Artık karar Partilerimizin" şeklinde konuştu.

 

Haber: ibrahim Özgezici

 

Bu haber 530 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz