söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiVoleybolda Söke İlçe Karması Aydın Şampiyonu Oldu


Voleybolda Söke İlçe Karması Aydın Şampiyonu Oldu

 

Gençlik Haftası nedeniyle il genelinde  düzenlenen bayanlar ilçeler karması voleybol şampiyonasında Söke İlçe  Karması şampiyonluk sevinci yaşadı.

Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün koordinatörlüğünde başlayan Gençlik Haftası Voleybol Turnuvasının final müsabakaları Efeler Atatürk Spor Salonunda yapıldı..

Kuşadası, Yenipazar, Köşk, Kuyucak ve Çine ilçelerinde yapılan grup müsabakalarında Kuşadası grubundan Söke Kız ve Söke Erkek Takımları, Yenipazar grubundan Yenipazar Kız Takımı, Köşk grubundan Köşk Erkek Takımı, Kuyucak grubundan Karacasu Kız Takımı ve Bozdoğan Erkek Takımı, Çine grubundan ise Efeler Kız Takımı ve İncirliova Erkek Takımı yarı finale çıkma hakkı kazandı.

Açılış Töreni Gerçekleştirildi

Aydın Voleybol İl Temsilciliğinin faaliyet takviminde yer alan ve Efeler Atatürk Spor Salonunda 14 Mayıs 2018 Pazartesi günü başlayan Gençlik Haftası Voleybol Turnuvası final grubunun açılış töreni gerçekleştirildi. Açılış törenine Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, Spor Şube Müdürü Mikail Kavaklı, Okulsporları Şube Müdürü Hamide Ercan, Efeler İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özmen, Söke İlçe Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Yapıcı, Köşk Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Hakan Aydın, Voleybol İl Temsilcisi Ali Köylüoğlu, Okulsporları İl Temsilcisi Ayhan Afşar, yarı finale çıkmaya hak kazanan takımlar ve seyirciler katıldı.

“Bayanlarda Söke İlçe Karması Şampiyon Oldu”

Son yıllarda voleybolda elde edilen başarılarla Aydın genelinde olduğu kadar Ege’de de dikkat çeken Söke’nin Filenin Sultanları daha  önce takım olarak yaşadıkları başarıyı bu kez Söke ilçe Karması olarak yaşadılar. Şampiyonanın finalinde Aydın Efeler Karması ile karşılaşan Söke Karması karşılaşmayı 3-1 kazanarak turnuvanın şampiyonu oldu.

İlçe karmasına katkı yapan beden eğitimi öğretmeleri ve antrenörler başta olmak üzere sporculara teşekkür eden antrenör Mutlu Yıldırım”İl genelinde Sporcularımızın ve yöneticileirn biraz daha kaynaşmasını sağlayan turnuvada şampiyonluk olmak güzel bir duygu. Sporcularımızı kutluyorum”dedi.  

Haber: Murat Sülünoğlu

 

Bu haber 374 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz