söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiSöke Final Özel Öğretim Kursu Açılıyor


Söke Final Özel Öğretim Kursu Açılıyor

 

Türkiye’nin eğitim markası FİNAL, 2018-2019 eğitim-öğretim yılında Söke’de açılıyor…

Çeltikçi Mahallesi, Fatih Caddesi’nde İtimat Sürücü Kursu karşısındaki yeni binada YKS’ye (Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na) hazırlanan lise öğrencilerine kapılarını açıyor.

9-10-11-12. sınıflara ve mezunlara seslenecek olan Söke Final Özel Öğretim Kursu, deneyimli ve nitelikli öğretmen kadrosuyla yola çıkıyor.

Mezunlara hafta içi beş gün, okuyan gruplara (9-10-11-12. sınıflara) hafta içi okul çıkışlarında ve hafta sonlarında en fazla 16 kişilik sınıflarda projeksiyonlu eğitim vermeye hazırlanıyor. 15 günde bir deneme sınavları yapılacak. Haftalık programın her gününde derslerin yanı sıra soru çözüm saatleri yer alacak. Öğrenciler öğretmenleriyle bire bir etüt çalışmaları yapabilecek. Öğrencilerin sınav sonuçlarının, ödev takip çizelgelerinin ve devamsızlıklarının velilere bildirimi yönetimin yapacakları arasında yer alıyor. Final Eğitim Kurumları, kariyer planlamada, moral motivasyonda, aile danışmanlığında, okul derslerine destek çalışmalarında, eğitim danışmanlığında, yayınlarının ve deneme sınavlarının niteliğinde kendisini kanıtlamış bir marka olduğunun farkında.  

Söke Final Özel Öğretim Kursu’nun kurucuları Fizik Öğretmeni Osman Kılınç ile Rehber Öğretmen Abdurrahman Özkaya’nın gözlerinde “Hiçbir başarı tesadüf değildir” sloganı okunuyor. Öğretim kursu müdürü emekli edebiyat öğretmeni Talat Avcı’nın gözlerinde de “bizde her şey sevgiyle” ışığı parlıyor.

 

Haber: Murat Sülünoğlu

 

Bu haber 759 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz