söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiYavuzlar İnşaat Sektörde Hedef Büyüttü


Yavuzlar İnşaat Sektörde Hedef Büyüttü

 

Söke’nin önde gelen köklü şirketlerinden Yavuzlar İnşaat yeni yatırımları ile bir yandan Söke de çağdaş kentleşmeyi katkı yaparken bir yandan da sektörde çıtasını yükselttiyor.

Aydın’nın 20 yıllık bir süreçte adeta  kanayan yarası haline  gelen Torlak Aykonut sorununun çözümü için  My Life City Projesi ile çare olması ile dikkat çeken Yavuzlar İnşaat Söke de Yenicami Mahallesinde 10 bin metre kare alana yerleşen  284  daire’lik  Mylife Residence toplu konut projesini hak sahiplerine teslim etmenin gururunu yaşıyor.

My Life Residence Projesinin ardından yeni projeler  için start veren Yavuzlar İnşaat Söke  Eski Tariş  İncir Birliği Kooperatifi alanında 184 konut, 7 İşyerinden oluşan My Life Point ve 36 Daire 2 iş yerinden oluşan MylifeBoutik, Yenikent Mahallesi MYO yanında 10 daire den oluşan My Life Newcity ve Didim Altınkum’da iş yerleriden oluşan Didyma Alışveriş Merkezi Projesinin tanıtımını yaptı…

 

Söke’de ilk kez 16 Katlı toplu Konut alanı olan My Life Point’un temeli atılırken şimdiden proje üzerinden % 25’nin satılması dikkat çekerken Yavuzlar İnşaat Şirketi yönetim Kurulu üyeleri Melih Yavuz, Kemal Yavuz, Tevfik Yavuz ve Uğur Yavuz şirket binasında düzenledikleri kahvaltılı basın toplantısında sektördeki yeni projelerini paylaştılar.

Yavuzlar İnş. Yön. Kur. Bşk. Melih Yavuz toplantının açılış konuşmasında; ”Yavuzlar ailesi olarak yaklaşık 40 yıllık iş hayatımızda,f aaliyet gösterdiğimiz her sektörde en iyiyi yapmaya gayret ettik. Bu gayretimiz bizleri daha  ileriye, daha iyiye ve hep daha büyük sorumluluklar almaya yönlendirdi. Az önce yayınlanan tanıtımımızda da anlatıldığı gibi Yavuzlar olarak pek çok farklı sektörde alnımızın akıyla, yaşadığımız bölgeye karşı olan sorumluluklarımızın bilinci ile ekip arkadaşlarımızla hep birlikte  aynı düşünce ve duygularla hareket ettik. Bugün buraya sizleri, son yıllarda inşaat sektöründeki yatırımlarımızı özellikle Söke ve çevresinde,  ilerleyen zamanlarda da  Ege bölgesinde yapacağımız yeni yatırımlar ve yeni projelerimiz konusunda bilgilendirmek istedik “dedi.

 

Melih Yavuz  sözlerini; ”Bildiğiniz üzere Yavuzlar İnşaat olarak geliştirdiğimiz projelerimizi “Mylife” markası ile müşterilerimize sunuyoruz. Öncelikli ilkemiz; velinimetimiz olarak nitelendirdiğimiz müşterilerimizin memnuniyeti. Söke de  marka projelerimiz ile sizlere layık olmak için devam ediyoruz. Faaliyet alanımızı Söke ile sınırlandırmayıp Ege Bölgesi’ne yaymaya başladık. Söke’de 3 yeni projemiz ile  Didim’de başlayacağımız  Restorantlar, Kafeler ve Mağazalardan  oluşan ulusal ve uluslararası yatırımcı ve kiracılara kiralayacağımız  karma projemiz olan Mylife Didyma ve  ardından da Aydın’ın çehresini değiştireceğini iddia ettiğimiz Mylife Incıty projemizin tanıtımını yapmak istedik”şeklinde sürdürdü.

 

TEVFİK YAVUZ; ”SÖKE YE BİR VEFA BORCUMUZ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUZ”

Yavuzlar İnşaat Proje Geliştirme ve Uygulama Sorumlusu  yönetim kuruluş üyesi Tevfik Yavuzda toplantıda şirketin yatırımlarından söz ederek; ”Söke ye bir vefa  borcumuz  olduğunu düşünüyorum.Bu borcumuzu kentin çağdaş şehirleşmesine içerisinde sosyal yaşam alanları  da olan modern konutlar üreterek ödemek istiyoruz.Sıra da Söke’nin ihtiyacı olan  bir konaklama tesisi preojemiz var” dedi.

 

Yavuz konuşmasını hayata  geçirecekleri  projeler  hakkında  bilgi verdi:

İşte Söke kent yaşamına renk katacak Yavuzlar Toplu Konut Projeleri.

 

MylifeResidence

Mylife Residence Söke’nin en çok talep gören Yenicami mahallesinde ve lokasyon olarak tüm sosyal olanaklara yürüyüş mesafesinde yer almakta. 284 daire ve 6 işyerinden oluşan proje yaklaşık 10.000 M2 alana yerleştirilmiş. Bölgenin en büyük ve en donanımlı projesi olma özelliği ile Mylife Residence, 6000 M2 yeşil alana sahip. Projede fark yaratan detaylar olarak, Kapalı Otopark, Sauna, Buhar Odası, Sinema, Maç İzleme Odası, Çocuk Oyun Alanı, Spor Alanı,Açık Dinlenme Alanları yer almakta. 3+1, 2+1, 1+1 dairelerin yer aldığı Mylife Residence Söke’ nin yeni yaşam ve yatırım fırsatı olarak gerçek sahiplerini bekliyoruz.

MyLife Residence’ın tesliminden hemen sonra startı verilen Mylife Boutique, Mylife  Point ve Mylife Newcity yüksek standartları ile Sökelilerin beğenisine sunuldu.

 

Mylife Point

Lokasyon olarak Sökenin en kıymetli noktasında yer alan Mylife Point Yenicami Mahallesi Tariş arazisi olarak bilinen arazide yer alıyor. Merkeze adım mesafesinde olan proje yanı başına inşa edilecek AVM ile daha da kıymetli hale gelecek. 

184 daire ve 7 işyerinden oluşan proje, yaklaşık 6.5 dönümlük arazi üzerinde yer alıyor. 3+1, 2+1, 1+1 dairelerden oluşan Mylife Point Sökenin ilk 16 katlı projesi.

Standartların üzerinde betonarme imalatı, şık ve kaliteli teknik donanımları, geniş sosyal alanları ile projenin bölgede muadili bulunmamakta.

Açık Yüzme Havuzu,Sauna, Buhar Odası, Sinema, Maç İzleme Odası, Çocuk Oyun Alanı, Spor Alanı, Açık Dinlenme Alanları, 7/24 Güvenlik, Kapalı Otopark, gibi donatıları ile sakinlerine ev ortamında zengin sosyal alternatifler sunuyor.

 

Mylife Boutique

Müşterilerinin her türlü beklenti ve ihtiyacını karşılayacak seçenekleri sunan Mylife Boutique; delux kalitesi,  merkezi konumu, nitelikli sosyal alanları ile ev sahiplerine ayrıcalıklı hissettiren bir yaşam sunuyor. 

Tek blokta 36 daire ve 2 işyerinden oluşan Mylife Boutique 13 katlı. 3+1 ve 1+1 dairelerin bulunduğu proje, delux donanımları ve özel iç tasarımları ile kompakt bir yapıya sahip.

Kapalı Yüzme Havuzu, Kapalı Otopark, Fitness, Sauna, Buhar Odası, Doğalgaz Merkezi Yerden Isıtma Sistemi, 7/24 Sıcak Su, Dijital Çöp Şutu, Çocuk Oyun Alanı, Ekstra Yük Asansörü, Duvar Kağıtlı Tasarım Banyo, Ankastre Armatür Mylife Boutique in sahip olduğu özelliklerden bazıları.

 

MylifeNewcity

Söke Yenikent mevkiinde yer alan 10 daireden oluşan 5 katlı bir apartman, özel havuzlu ve güvenlikli 6 villa,  24 daireli bir siteden oluşan, farklı beklentilere aynı anda yanıt veren karma bir proje. Sadece oturma amaçlı değil sosyal alanları ile de kompleks bir yapıya sahip. Meslek yüksek okulunun hemen yanında bulunan proje hem apartman daireleri hem de müstakil havuzlu villa seçenekleri ile her türlü beklentiyi karşılamakta. 

 

Mylife Didyma

Didim Altınkum mevkiinde restoranlar, kafeler ve işyerlerinden oluşan, ulusal ve uluslararası yatırımcılara kiralanacak karma projemiz Mylife Didyma. 

Dillere destan sahil manzarası eşliğinde 39 İşyeri, Kafeler ve Restoranlardan  oluşan Mylife Didyma Projesi avlu şeklinde tasarlanan ortak alanları ile alışveriş yaparken, vaktinizi keyifle  geçireceğiniz;  yiyecek, içecek hizmeti alımına da müsait, giyim ve aksesuar işletmelerinin  oluşturacağı bir merkez olarak inşa edilecek.

 

Mylife Incity

20 yıllık bir süreçte gelişen çeşitli talihsizlikler sonucu Aydın’ın kanayan yarası durumuna gelen AYKONUT sorunu Yavuzlar İnşaatın girişimi ile son buluyor. 20 yıldır çözüm bekleyen Aykonut üyelerinin sonunda yüzü gülüyor.

Aydın’ın merkezi Güzelhisar mahallesi Torlak mevkiinde yer alan Aykonut kooperatif arazisi ve çevresinde yer alan kentsel dönüşüm alanları tek bir proje ile Aydın’ın dokusuna ve kimliğine yaraşır bir şekilde Yavuzlar İnşaat güvencesi ile yeniden yapılandırılacak.

 

MylifeIncity

Yavuzlar İnşaat Mylife markasını taşıyacak Mylife Incity Aydında yeni bir cazibe merkezi yaratacak. Yaklaşık 1694 konut ve 120 işyerinden oluşması planlanan yatırımın maliyet değeri 500 milyon tl. 36 ayda bitirilmesi hedeflenen proje bittiğinde bölgeye ciddi bir hareketlilik ve istihdam alanı sağlayacak.

Mylife Towwers olarak duyurulan projenin adı, lokasyonu ve sosyal donatıları göz önüne alınarak, kendisine en çok yakışacak isim ile yani Incity ile değiştirildi.

Mağdurların yüzünü güldürecek olmak, şehrin kimliğine yakışır bir proje gerçekleştiriyor olmak, Yavuzlar imzasını Aydın’ a atıyor olmak Yavuzlar İnşaatın en büyük mutluluğu.

Yaklaşık 60 adet ev kentsel dönüşüm çerçevesinde projenin içinde yer alıyor. Bu evlerin içinde bazıları yıkılmak üzere terk edilmiş metruk binalar. Lokasyon olarak çok kıymetli bir lokasyon olan Torlak’ı görüntü olarak itibarsızlaştıran bu yapılarda Mylife Incity projesi ile yapılandırılacak ve bölge hakettiği değeri tekrar geri kazanacak.  Yavuzlar İnşaat ‘Şehrin tam ortasında 50 dönümlük araziyi şekillendirecek, yeni bir kimlik kazandıracak olduğumuzun bilincinde,  görevimizin ağırlığı ve öneminin farkındayız. Yavuzlar olarak mülkiyet sahiplerinin mağduriyetini gidermek için büyük bir mücadele içerisine girdik. Hedefimiz 2018'in 11'inci ayında projemizin startını vermek’.

Sadece kendileri ile karşılaştırılabilecek Mylifeların güvenli ve ayrıcalıklı dünyaları Sökelilerin beğenisine sunulmaya başladı.

 

Haber: Murat Sülünoğlu

 

Bu haber 2150 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz