söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiBorsa Başkanı Günal'dan veda teşekkürü…


Borsa Başkanı Günal’dan veda teşekkürü…

 

Geçtiğimiz pazartesi günü yapılan Söke Ticaret Borsası seçimlerini kaybeden Söke Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanlığını 2009 yılından bu yana sürdüren Salih Deniz Günal, yeni dönem için göreve seçilen Nejat Sağel ve ekibine başarı dilerken, görev yaptığı sürede birlikte çalıştığı çalışma arkadaşları, yönetim kurulu üyeleri ve oda meclisine teşekkür etti.

Günal, sosyal medya üzerinden yayınladığı mesajında; ”2009 yılından beri yürütmekte olduğum Söke Ticaret Borsası yönetim kurulu üyeliği ve başkanlığı süresince ve 09.04.2018 tarihinde yapılan seçimlerde; bana ve çalışma arkadaşlarıma, fikren, kalben ve fiili olarak destek veren, başta ailem olmak üzere kamu kurum ve kuruluşlarının değerli temsilcilerine, diğer sivil toplum kuruluşları ve kurum temsilcilerine, yönetim kurulu ve meclis arkadaşlarıma, borsamız üyelerine ve çalışanlarına, adını sayamadığım tüm dostlarıma, desteklerinden ve emeklerinden dolayı teşekkür ederim.” dedi.

Günal; ”Söke Ticaret Borsası Büyük ve Önemli Bir Kurumdur.” 

Salih Deniz Günal, seçim süreci ile ilgili yaptığı kısa değerlendirmede; “Şahsi ve ticari hayatımda işlerim yoğun olduğu için devam etme konusunda kararsızlık yaşasam da üyelerimizin teşviki ve desteği ile, her zaman adayların çok olmasının kaliteyi yükselteceğine inanan bir insan olarak kurumumuzun tek bir adaya mahkum kalmaması için adaylık kararı almıştım. Herkesin bildiği gibi seçimi diğer grup kazandı. Seçim kaybetmenin hüznünü yaşasak da demokratik bir seçim süreci geçirmiş olmaktan dolayı memnunum. Kazanan söke ve söke ticaret borsası olmuştur. Fikren ayrı düşmüş olarak seçime girmiş olsak da seçilen tüm arkadaşlarımı can-ı gönülden tebrik eder görevlerinde başarılar dilerim.”şeklinde konuştu.

 

Bu haber 523 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz