söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiSöke Ak Parti Teşkilatından Temayül Heyecanı Yaşandı


Söke Ak Parti Teşkilatından Temayül Heyecanı Yaşandı

 

Mevcut Başkan Fatih Gürer, Tamer Makaraç, Ferhat Karagöz, Hasan Bayraktar, Turgay Sarıyıldız, Ziyattin Kaya ve Mehmet Çınar’ın ilçe başkanlığı adaylığı temayül yoklamasında değerlendirildi.

Söke  AK Parti Teşkilatı Pazar günü ilçe başkanlığı seçimin ilk heyecanını temayül yoklaması ile yaşadı.

AK Parti Konya Milletvekili  ve Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcılarından Ömer Ünal’ın koordinatör milletvekili olarak katıldığı Söke'deki temayül yoklamasında Söke teşkilatının ana kademesini oluşturan eski ilçe  başkanları, kadın kolları, gençlik kolları, meclis üyeleri ilk üç adayın ismini yazarak tercih yaptılar.

Söke deki temayül yoklamasını koordine eden Konya AK Parti Milletvekili Ömer Ünal, beraberinde AK Parti İl Başkanı Ahmet Ertürk ile birlikte Söke'deki temayül yoklamasının gerçekleşmesine öncülük ederken  adaylarla da yüz yüze de görüştü.

Milletvekili Ömer Ünal temayül öncesi partililerine yaptığı konuşmada, temayülde izlenilecek yöntem hakkında bilgi verdi. Ünal, Aydın'ın 17 ilçesinde dört  ayrı ekip olarak yapılacak olan temayül yoklamalarına misafir olduklarını söyleyerek; ”Bu gün yapılacak olan mini anketin sonuçları genel merkezimizce değerlendirilecek. Teşkilatımıza hayırlı olsun.“ dedi.

Haber: Yılmaz Salum

 

Bu haber 1503 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz