söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiSöke'de Yolu Olmayan Köy Kalmayacak


Söke’de Yolu Olmayan Köy Kalmayacak

 

Söke’nin Çevre Mahallelerinde İnsanların Yürüyemediği Yollar Araçların Geçebildiği Hale Geldi

 

Söke’nin bugün mahallesi olan eski köyler yol ile tanışıyor. İnsanların dahi zor yürüyebildiği yerler genişletiliyor, yol haline getiriliyor, parke taşı döşeniyor. Vatandaşın ayağına çamurun değmediği, araçların rahatça hareket edebildiği yollar Söke’ye bağlı çevre mahallelerde adeta bayram sevinci yaşatıyor.

Söke Belediyesi tarafından yapılan çalışmalarla eski köyler bugüne kadar görmediği hizmetle tanışırken, adeta kente dönüşüyor. Hizmetle tanışan vatandaşlar Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran’a memnuniyetlerini dile getiriyor. 

Bu hizmeti en iyi şekilde alan yerleşim yerlerinden biri Ağaçlı Mahallesi. Söke’ye bağlı Ağaçlı Mahallesi’nde özellikle yamaç bölgelerde kalan yolların yapılması, mahalle sakinlerine büyük mutluluk yaşattı. Çalışmaları yerinde takip eden Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran; “Söke merkezde olduğu gibi ilçemize bağlı kırsal alanlarda büyük yol çalışmaları yaptık. Çalışmalarımız devam ediyor. Yolu olmayan eski köy kalmayacak. Geçmişte almadığı hizmetle, belediyecilikle, kentin bir parçası olma durumuyla karşılaşan vatandaşlarımızın memnuniyetleri bizleri de mutlu etmektedir. Halkımızın mutluluğu bizim mutluluğumuz” dedi. 

 

Haber: Levent Tuncer

 

Bu haber 436 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz