söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiTürk Kızılayından Başkan Ozan'a madalya


Türk Kızılayı Genel Merkezi, kan bağışı kampanyalarına düzenli olarak verdiği destek ve kan bağışlarından dolayı Karpuzlu Belediye Başkanı Tuğrul Ozan’a madalya takdim etti. 

Türk Kızılayı Aydın Kan Bağış Merkezi yetkilileri tarafından Karpuzlu Belediye Başkanı Tuğrul Ozan’a büyük bir yardımseverlik ve sosyal sorumluluk örneği göstererek hiçbir karşılık beklemeksizin ihtiyacı olan insanların kullanımı amacıyla düzenli kan bağışlayarak Türk Kızılayı’nın seçkin kan bağışçıları arasına katıldığı belirtilen madalya beratı ve madalya Türk Kızılayı Aydın Kan Bağış Merkezi yetkilileri Dr. Yunus Özaslan ve hemşire Bedriye Pınar tarafından takdim edildi.

Kızılay yetkililerine teşekkür eden Başkan Ozan, “Kızılay yetkililerine berat ve madalya hediyesinden dolayı teşekkürlerini sunarak, Kan bağışının ihtiyaç sahipleri için çok önemli olduğunu ve bütün vatandaşlarımızın kan bağışına gereken desteği vermesi gerektiğini, insan hayatının çok önemli olduğunu söyledi. Tüm vatandaşlarımızı Türk Kızılayının düzenlemiş olduğu kan bağışı kampanyalarına davet ediyoruz. Kan acil değil sürekli ihtiyaçtır” dedi. (iha)

 

Bu haber 256 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz