söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiÇiğli Belediye-Sökespor Maçı Pazartesi Gününe Alındı


Çiğli Belediye-Sökespor Maçı Pazartesi Gününe Alındı

Sökespor’un yarın yaşamaya hazırlandığı şampiyonluk sevinci pazartesi gününe kaldı.
Bölgesel Amatör Lig 8. Grup'ta ligin son haftasında şampiyonluk maçına çıkacak olan Sökespor'a, sürpiz miting engeli.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım'ın İzmir Gündoğdu Meydanı'nda, 9 Nisan Pazar günü miting düzenleyecek olması sebebiyle Sökespor'un, Çiğli Belediyespor deplasmanında oynayacağı karşılaşma, 10 Nisan Pazartesi gününe aynı saate alındı.
Çiğli Belediyespor ile Sökespor'un karşılaşması, Pazartesi gününe alınınca bu karşılaşmayı etkileyecek olan diğer maçlar da pazartesi gününe alındı. Utaş Uşakspor'un, Yatağanspor ile oynayacağı maç ve Ortaca Belediyespor'un, Demirten Yeşilköyspor ile oynayacağı maç da pazartesi gününe alınarak aynı saatte başlamasına karar verildi.
"Taraftarlar Erteleme Şoku Yaşıyor"
Ligin son sınavından şampiyon olarak dönme sevincini yaşamak için hafta boyu hazırlık yapan taraftar  grubu korsanlar ve hell boys’ların yanı sıra kırmızı laciverte  gönül vermiş taraftarlar erteleme haberi ile  bir şok yaşadılar.Çiğli ye çıkartma ya  yapmaya  hazırlanan Sökespor taraftarları yarın saat 11.00 de Çiğliye hareket etme planları da alt üst oldu.Erteleme kararına  rağmen pazartesi günü takımlarını İzmir de  yalnız bırakmamakta kararlı olan  Sökespor taraftarların hafta içi olmasına rağmen Çiğlide takımlarını yalnız  bırakmayacaklar.  
 

Haber: NECATİ MALDAR
 

 

Bu haber 1901 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz