söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiDürüyenin Güğümleri, Star Tv'de başladı...


“DÜRÜYENİN GÜĞÜMLERİ” ADLI DİZİNİN SETİNİ ZİYARET EDEN MENEJER-OYUNCU MUSTAFA KAVRUK, YÖNETMEN MUSTAFA ŞEVKİ DOĞAN VE DİZİ OYUNCULARIYLA BİRLİKTE İKİ GÜN GEÇİRDİ...

Geçtiğimiz hafta Cumartesi günü Star Tv’de ilk bölümü yayınlanan “Dürüyenin Güğümleri” adlı dizi setini ziyaret eden menajer-oyuncu Mustaf Kavruk, dizinin çekimlerini gerçekleştirildiği Muğla-Akkaya Beldesi’nde, yoğun bir tempoda zevkle ve heyecanla sürdürülen dizinin hem setinde hem de ekibin kaldıöğı otelde yönetmeni ve oyuncularıyla iki gün iki gece beraber oldu.
Sökeli yönetmen Mustafa Şevki Doğan’ın yapımcılığını ve yönetmenliğini yaptığı dizi filimde Türk Halkının kalbinde taht kuran başarılı oyuncular İpek Tuzçuoğlu, Emre Kınay’ın baş rollerinin yanı sıra sinema ve televizyon dizilerinden tanıdığımız zengin bir oyuncu kadrosu da yer almakta.. Dizi de ayrıca Sökeli iki oyuncu Volkan Baş ve Yener Gürsoy’da bulunuyor, çekimleri Muğla Akkaya’da devam ederken, sabahın erken saatlerinden gecenin geç saatlerine kadar devam ediyor. Muğla İzzet Han Oteli’nde konaklayan dizi ekibi, uyum içinde birlik ve beraberlikle dayanışma örneği göstererek, disiplin içinde çalışmalarını sürdürüyorlar. Dizinin yönetmeni Sökeli Mustafa Şevki Doğan’la çekimlerde ve çekimler sonrası beraber olan menejer-oyuncu Mustafa Kavruk’la hasret giderip sohbet etti.
Dizi yönetmeni Mustafa Şevki Doğan’a çeşitli sorular yönelten Kavruk;
-Dizi Çok güzel başladı, düşünceleriniz?
Sökeli yönetmen Mustafa Şevki Doğan; “Baba Ocağı” adlı dizini ardından, halkımız, izliyicimiz, beni ve star TV’yi dizinin bitirilmemesi ve devamı için çok aradı. Ama anlaşmamız gereği bitirdik, Muğlalı hemşerilerimiz de çok üzüldü. Ama hayat devam ediyor.
Nasip, yine Muğla oldu. Yeni bir projeyle, yeni bir sanaryo, değişik bir oyuncu kadrosuyla, “Dürüyenin Güğümleri” adlı bir dizi senaryosu ile yine izleyenlerin karşısına çıktık. 40 dereceye varan sıcaaklara rağmen gece ve gündüz çekimlerimizi titizlikle sürdürüyoruz. Dizimiz geçtiğimiz hafta yayınlandı. Türkiye genelinde çok güzel reyting aldık, olumlu eleştiriler var hakımızda, bu da bize güç ve moral verdi.. Bu donpigle daha da güzelşeyler yapmaya çalışıyoruz. Çok güzel oyuncu kadromuz var. Dizi ilerliyen bölümlerinde daha güzel ve çok renkli hale geleçek” dedi.
-Sevgili yönetmenim sana birşey sormak istiyorum; “Dürüyenin Güğümleri” kalaylı adlı dizide bana rol verçekmisiniz?
Soruma gülerek cevap veren Sökeli yönetmen Mustafa Şevki Doğan; “Tabii ki, sen bizim herşeyimizsin, Kambersiz düğün olur mu? Biraz sabret ilerliyen bölümlerde sana bir süprizim olacak” dedi.
-Son olarak söylemek isteğiniz birşey varmı?
Var tabi buradan tüm Sökeli hemşerilerime sevgilerimi yoluyorum. Bizi izlemeye devam edin...

 

Bu haber 2015 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz