söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiSöke Marketçiye Cep Telefonu Fatira Şoku....


SÖKE’Lİ MARKETÇİYE CEP TELEFONU FATURASI ŞOKU

Sökeli Marketçi Mustafa Gültekin kullandığı cep telefonuna ait ödenmediği görülen 10 kuruşluk fatura bedeli için hakkında başlatılan yasal takip nedeniyle şok yaşıyor.
Kullanmakta olduğu fatura hatlı cep telefonuna ait ve son ödeme tarihi  5 Ocak 2010 olan Aralık 2009 dönemine ait 0.10 TL tutarındaki fatura ödenmediği gerekçesiyle özel cep telefonu şirketince kendisine yasal ihbar mektubu gönderildi. Cep telefonu şirketinin avukatı tarafından gönderilen yasal takip ihbar mektubunda Çeltikçi Mahallesi'nde market işleten Mustafa Gültekin’den 0.10 TL olan borcun yedi gün içerisinde ödemesi istenildi. İhbar mektubunda ayrıca 0.10 TL ödenmeyen fatura bedelinin gecikme zammının ayrıca bir ikinci fatura ile istenileceği de belirtilirken 10 kuruşluk cep telefonu borcu için yapılan masrafı çok daha fazla olduğu ileri sürülmekte.
Cep telefon faturalarını bu güne kadar düzenli ödediğini dile getiren Mustafa Gültekin; ”Ben bu hattımı geçtiğimiz aylarda konuşmaya  kapattırdım. Geriye dönük on kuruşluk borç nasıl kalmış bende anlamış değilim. Borcun kendisi on kuruşmuş bir de faizini talep edeceklerini belirtmekteler. Reklamları için milyarları gözden çıkaran şirketin 10 kuruşluk alacağının peşine düşmesini anlamış değilim. İcraya düşmemek için  hemen ödeyeceğim” dedi.

 

Bu haber 2327 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz