söke ekspres gazetesi
 • söke ekspres gazetesiSöke Körfez Dershanesi'nden Büyük Başarı


Söke Körfez Dershanesi’nden Büyük Başarı

Bundan Önceki yıllarda da Seviye Belirleme Sınavı (SBS) yerleştirme sonuçlarında büyük başarılara imza atan Körfez Dershanesi kendi rekorunu kırdı. Söke Körfez Dershanesi 2010 SBS’DE 13 Öğrencisini Fen Lisesine göndererek önemli bir başarıya daha imza attı.
Bundan Önceki yıllarda da Seviye Belirleme Sınavı Yerleştirme Sonuçlarında Büyük Başarılara İmza Atan Körfez Dershanesi Kendi Rekorunu Kırdı. Söke Körfez Dershanesi 2010 SBS’DE 13 Öğrencisini Fen Lisesine Göndererek Önemli Bir Başarıya Daha İmza Attı. Söke Körfez Dershanesi SBS Şubesi Müdürü Serkan EDE, fen lisesi kazandırma oranlarında bu yıl ciddi bir sıçrama yaptıklarını söyledi. Ede konuyla ilgili açıklamalarına şöyle devam etti: "Başarının tesadüflere bağlı olmadığını bu yıl ki başarımızla bir kez daha ortaya koyduk.. Bu noktada Söke Körfez Dershanesi olarak sistemli çalışma ve fedakâr eğitim kadromuzla biz bu başarıyı elde ettik ve bundan sonrada Söke için daha güzel başarılara imza atacağız. Bütün çalışmalarımız Söke için. Eğitime ve insana yapılan yatırımların ölmezliği ortada. Bu amaçla yapılan her çalışma eninde sonunda meyvesini veriyor, bu sebeple çıkan sonuç bizim açımızdan çok da şaşırtıcı olmadı. Bu başarıda emeği geçen eğitimcilere ve öğrencilerimizin ailelerine teşekkür ediyor ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum."
Söke’de SBS şubesi ayrı olan tek dershane Körfez Dershanesi, 13 fen lisesinin yanı sıra 25 öğrencisini öğretmen lisesi,1 öğrencisini sosyal bilimler lisesi, 62 öğrencisini anadolu lisesi, 6 öğrencisini sağlık meslek lisesi ve 31 öğrencisini de Anadolu meslek lisesine yerleştirmiştir.
Fen Liselerini kazanan öğrencilerimiz; ALİ CENK ÇAPAK Aydın Fen Lisesi, HÜSEYİN ÖNDER Denizli Erbakır Fen Lisesi, AYBÜKE DOĞAÇ Denizli Erbakır Fen Lisesi, HÜSEYİN YILMAZ Muğla 75.Yıl Fen Lisesi, TUĞRUL CELİL YİĞİT Çanakkale Fen Lisesi, HİLAL ER Süleyman Demirel Fen Lisesi, CEM KARATAŞ Akhisar Fen Lisesi, TARIK FURKAN ÇİFTÇİ Uşak Fen Lisesi, RÜMEYSA IŞILDAK İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi, BEYZA NALBANT Yalvaç Fen Lisesi, YAĞMUR ÖZKAN Çarşamba Fen Lisesi, CEYDA KURT Gediz Fen Lisesi, CEMİL SAĞLAM Kars Fen Lisesi.

 

Bu haber 3773 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
  Yorum Yaz
 • SERKAN K.PINAR (30/7/2010)
  Öğrencilerimize emeği geçen öğretmenlerimize teşekkür ediyor,körfez dershanesine 2010-2011 eğitim-öğretim yılında başarılar dilerim.

 • mustafa özmaldar (30/7/2010)
  dershanemizle ne kadar gurur duysam azdır. tebrik ederim.

 • furkan cem aslan (31/7/2010)
  yine körfez yine başarı..keşke ben de körfeze gelseydim,pişmanım.öss de görüşmek üzere