söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiBELEDİYE BAŞKAN SÜLEYMAN TOYRAN SÖKE İŞLETME FAKÜLTESİ'NDE DERSE KONUK OLDU


BELEDİYE BAŞKAN SÜLEYMAN TOYRAN SÖKE İŞLETME FAKÜLTESİ’NDE DERSE KONUK OLDU

Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran, Söke İşletme Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünün dersine konuk oldu. Daha önce kendisini ziyaret eden üniversite öğrencilerinin davetini geri çevirmeyen Başkan Toyran, üniversitede “Toplumsallaşma” konusunu işleyen öğrencilere birikimlerini aktardı.
Yrd. Doç. Dr. Halim Emre Zeren tarafından verilen derste öğrencilerle aynı sıraları paylaşan Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran daha sonra Kamu Yönetimi Bölümü öğrencilerine ders konusu olan ‘Toplumsallaşma’ konusunun yanı sıra yerel yönetimler ve belediyecilik konusunda bilgi ve birikimlerini paylaştı.
Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Söke İşletme Fakültesi eğitmenlerinden Yrd. Doç. Dr. Halim Emre Zeren, Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran’ın derslerine katılarak öğrencilerin eğitimlerine katkı sağlamasının çok önemli olduğunu belirterek, teşekkür etti.
Öğrenciler Başkan Toyran’a meclis toplantılarını izleme taleplerini iletirken; Başkan Toyran meclis toplantılarının ve belediyenin kapısının öğrencilere her zaman açık olduğunu söyledi. Söke’de okullaşmayı ve üniversiteli öğrenci sayısının artmasını önemsediklerini belirten Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran; öğrencilerin Söke ile ilgili düşüncelerini, talep ve sorunlarını da dinlemeyi ihmal etmedi. Söke Belediyesi’nin çalışmaları ve projeleri ile ilgili öğrencilere bilgiler veren Başkan Toyran, öğrencileri belediyenin sosyal ve kültürel etkinliklerine katılmaya çağırdı.

 

Bu haber 3348 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz