söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiSÖKESPOR HAZIRLIK MAÇLARI İÇİN RAKİP ARIYOR


SÖKESPOR HAZIRLIK MAÇLARI İÇİN RAKİP ARIYOR

Yeni sezonun hazırlıklarını bir haftalık Gölcük Kapı sonrası yeniden Söke Şehir Stadında devam eden Sökespor, hazırlık maçı için rakip arıyor.
Bu sezon 3. liği hedefleyerek yeniden profesyone lige geri dönmenin hesaplarını yapan kırmızı lacivertlilerde kamp dönüşü üç günlük izin dün sona erdi. Yeni sezonun üçüncü etap çalışmaları için dün yeniden Söke  Şehir Stadında topla buluşan kırmızı lacivertliler de sezon hazırlıkları antrenör Murat Gürkan Zora nezaretinde devam ederken bir yandan yönetim bir yandan da teknik kadro harıl harıl hazırlık maçı için rakip arayışına girdi.
Kulüp basın sözcüsü İsmail Akalın bölgedeki takımların kamp çalışmalarında bulunmaları nedeniyle hazırlık maçı için rakip bulmadıklarını söylerken; ”Hazırlık maçları yeni sezon öncesi teknik kadromuzun futbolcularımızın performanslarını  lig maçı olmasa da bir ciddi maç provasında görebilmeleri açısından önem taşımakta. Karabağlar Beledieyspor, Tirespor 1922, Tekirova Belediyespor ile oynanan hazırlık maçlarından olumlu sonuçlar aldık. Ancak lige  kadar en az üç, dört hazırlık maçı daha  yapma arzusundayız, ama rakip bulmakta  zorlanıyoruz” dedi.

Haber: NECATİ MALDAR

 

Bu haber 1762 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz