söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiÇİÇEĞİ BURNUNDA GÖZTEPELİ İSA AKGÖL SÖKE'DE HASRET GİDERDİ


ÇİÇEĞİ BURNUNDA GÖZTEPELİ İSA AKGÖL SÖKE’DE HASRET GİDERDİ

Uzun yıllar Altay forması ile ege futboluna hizmet etmesinin ardında be sezon Gaziantep Büyükşehir Belediyespor’da forma giyen İsa Akgöl, kendsini Göztepeli yapan 2 yıllık sözleşmeye imza atmasının ardından soluğu memleket Söke'de aldı.
Yetiştiği Söke Gençlikspor Kulübünün yanı sıra antrenörü Sami Barışık’ın da görev yaptığı Sökespor’u Gençlikspor’dan takım arkadaşı Hasan Oruçyüz ile ziyaret eden İsa Akgöl hasret giderdi.
Yeniden Ege’ye dönmekten mutlu olduğunu söyleyen İsa Akgöl, ”Göztepe’nin Türk Futbolundaki yeri ve önemi bilinen bir gerçek. Teknik direktörümüz Suat Kaya ile daha  büyük hedeflere ulaşmak isteyen kulübümüzde şampiyonluk hedefinin yakalnamsında üzerime düşen sorumluluğu yerine getirebilmek için çaba sarf edeceğim” derken, Göztepe’ye ve İzmir’e yeniden gelmekte mutlu olduğunu dile getirdi.
Sökespor Başkanı Kemal Sayın, İsa’nın kulüplerine yaptığı ziyarette duyduğu memnuniyeti dile getirerek; ”Onun başarısı bzim için hep gurur kaynağımız olmuştur. Yeni takımda da başarılı olacağını inanıyoruz.” dedi.

Haber: NECATİ MALDAR

 

Bu haber 2662 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz